V. Březno – Č. Kopisty 2:0

„Zvítězili jsme naprosto zaslouženě, když jsme se oproti předchozím zápasům tentokrát dokázali vyvarovat chyb v defenzivní činnosti,“ pochvaloval si domácí předseda Václav Lukáš a pokračoval: „Hosté hráli dobře, ale důležité bylo, že jsme uhlídali kanonýra Podaného a do šancí soupeře prakticky nepustili. V první půli se podařilo skórovat hlavou Rešlovi po standardní situaci, ale hosté za stavu 1:0 stále věřili ve vyrovnání, bojovali a zlomila je až parádní branka čtvrthodinku před koncem. Martínek zakončil únik přesnou přihrávkou a Rešl poslal perfektní dělovkou z první míč do sítě. To byla opravdu akce jako z učebnice.“

Hostující tým se tak vrátil z Ústecka s prázdnou. „Přitom jsme měli tak šedesát procent hry pod kontrolou, ale v ofenzivě jsme byli naprosto plonkoví. Vlastně ani nevíme, jestli umí domácí gólman chytat. Za celý zápas jsme nevystřelili. Bez toho se vyhrát nedá. Navíc jsme dohrávali v deseti, měli jsme jen jednoho hráče na střídání. No a když se odbelhal deset minut před koncem i Petr Podaný, bylo nás o jednoho méně,“ povzdychl si trenér Sokola Jiří Paul.

V daším kole hostí desáté České Kopisty dvanáctý Rumburk.

Branky: Rešl 2, ŽK 4:1, poločas 1:0, r. Mareš, 60.
České Kopisty: Kubíček – Landa (Hnát) – Bergl, L. Podaný, Buřič – Bursa, Horák, V. Kutzler, Křemenák – P. Podaný, Plzák.