Celkům z Litoměřicka se příliš nevedlo. Budyně podlehla v Hrobu, Rovné v Proboštově a brozanská rezerva doma jen remizovala. Utkání Libotenice – Křešice bylo odloženo.

České Kopisty – Straškov 1:4 (0:2). Branky: V. Kutzler – Lebduška, Švec, Blažek, Papadopulos.
České Kopisty mají hřiště pod vodou, proto musely odehrát duel u sousedů v Travčicích. I když byly proti zachraňujícímu se Straškovu favoritem, utkání jim nevyšlo.

„Já se ani nedivím. Kluci byli myšlenkami jinde, doma u velké vody. Nějaké šance jsme nedali a inkasovali čtyřikrát hlavou po standardkách. Já ale jim ani nemám co vyčíst, v situaci, kdy stěhujete domov a přijdete na zápas za deset minut pět v holinkách, to ani dost dobře nejde. Naše hřiště je minimálně na půl roku pryč. Je to děs," dodal hrající trenér Českých Kopist Jiří Krejza.

Hrob – Budyně 4:2 (4:0). Branky: Pištora 3, Kálal – Jelínek, Červený.
Budyně míří do suterénu  tabulky. Už v prvním poločase si nechala dát čtyři branky. Výsledek pak jen kosmeticky upravila.  Pokud se naplní katastrofický scénář a Viktorie přijde pro administrativní chybu o body, bude dalším sestupujícím.

Brozany B – Oldřichov 1:1 (0:0). Branky: Kalous – Hoffmann.
Brozanská rezerva znovu nevyhrála. Doma se s Oldřichovem o body pouze podělila.

Travčice – Úštěk 5:2 (2:2). Branky: Doležal 2, Polák, Durček, Sýkora – Kalich, Rešl.
K sestupu odsouzený Slavoj Úštěk, který dosud získal jen osm bodů, lídrovi soutěže v prvním poločase statečně vzdoroval. Až ve druhé části se favorit prosadil. Opět byl střelecky úspěšný Doležal.

Proboštov B – Rovné 4:2 (1:1). Branky: Sedlák 2 Brodský, Holubička – Řezáč 2.
Na jaře rozjetá rezerva Proboštova se prosadila i s Podřipanem, který také nemá záchranu jistou.

Libotenice – Křešice – odloženo na 22. června.