Tím se stal Lukáš Púčala ziskem 89 bodů. Druhý skončil Miloslav Faust a třetí Pavel Čmejrek. Oba sice získali shodný počet bodů, ale pro Fausta hovoří větší zisk v posledním kole.

Tři nejlepší se mohou těšit na některou z cen. První dva získají hodinky od firmy SAFRAN, třetí plavbu po Labi výletní lodí Porta Bohemica pro 2 osoby.

Ve 13. kole byl nejúspěšnější Jaroslav Novák (0071), který má drobnou cenu má připravenou v redakci LD.

Výsledky 13. kola:

1. Brozany A – Děčín 6:0 – 1.
2. Český Dub – Roudnice 5:2 – 1.
3. Litoměřice – Lovosice 1:0 – 2.
4. Bezděkov – Horní Jiřetín 2:1 – 1.
5. Milešov – Přestanov 2:1 – 1.
6. Pokratice – Rumburk 0:0 – 0.
7. Hrobce – Libotenice 2:2 – 0.
8. Rovné – Straškov 0:3 – 2.
9. Křešice – Brozany B 2:1 – 1.
10. M. Žernoseky – Polepy 2:2 – 0.


KONEČNÉ POŘADÍ:

1. místo
LT0077 Lukáš Púčala, Roudnice 5 89

2. místo
LT0029 Miloslav Faust, Třeboutice 5 86

3. místo

LT0042 Pavel Čmejrek, Litoměřice 2 86

4. místo
LT0040 Milan Měchura, Litoměřice 5 83
5. místo
LT0062 Zdeněk Janda, Roudnice 8 80
LT0094 Jiří Černý st., Libochovice 5 80
LT0100 Renáta Šipulová, Litoměřice 5 80
LT0049 Josef Tolar, Terezín 5 80
LT0056 Roman Kašák, Terezín 2 80
10. místo
LT0023 Petr Kopal, Brozany 5 78
11. místo
LT0076 Vladimír Púčala, Roudnice 8 74
LT0055 Jaroslava Kašáková, Terezín 5 74
LT0010 Vratislav Minárik st., Štětí 5 74
LT0033 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 5 74
LT0058 Zdeněk Zezula, Libínky 5 74
LT0059 Zdeněk Zezula st., Libínky 5 74
LT0066 Josef Kecher, Kleneč 2 74
LT0057 Václav Rubeš, Křešice 2 74
19. místo
LT0102 David Hamr, Libochovice 5 71
LT0083 Karel Pokorný, Straškov-Vodochody 5 71
LT0098 František Procházka, Libochovice 5 71
LT0015 Zdeněk Štýbr, Libochovice 2 71
LT0061 Quido Altmann, Litoměřice -1 71
24. místo
LT0024 Jiří Papoušek, Litoměřice 5 69
25. místo
LT0038 Horymír Davídek, Litoměřice 8 68
LT0006 Věra Palicová, Bechlín 5 68
LT0018 Milan Šťastný, Štětí 5 68
LT0060 Miroslav Kocourek, Libínky 2 68
LT0041 Václav Riečičiar, Polepy 2 68
30. místo
LT0114 Jindřich Slabý, Litoměřice 5 66
LT0050 Milan Starý, Terezín 5 66
32. místo
LT0073 Zdeněk Kredba, Roudnice 5 65
LT0014 Vladimír Vaněček, Libochovice -1 65
34. místo
LT0052 Jitka Stará, Terezín -1 63
35. místo
LT0080 Stanislav Novotný, Straškov 11 62
LT0093 Jiří Černý ml., Libochovice 8 62
LT0044 Vlastimil Balada, Lovosice 5 62
LT0036 Petr Guth, Litoměřice 5 62
LT0103 Martin Kryner, Libochovice 5 62
LT0054 Jiří Malý, Terezín 5 62
LT0008 Vratislav Minárik ml., Štětí 5 62
LT0039 Karel Čmejrek, Čížkovice 2 62
LT0101 Miroslav Drlík, Libochovice 2 62
LT0030 Marcela Faustová, Třeboutice 2 62
LT0068 Jaroslav Šustera, Roudnice 2 62
46. místo
LT0111 Jakub Prágl, Černiv 8 61
LT0087 Jiří Čulík, Straškov-Vodochody 0 61
48. místo
LT0020 Jiří Barcal, Bohušovice 11 60
LT0064 Petr Zemanec, Kleneč 5 60
LT0113 Petr Donef, Litoměřice 2 60
LT0051 Kateřina Stará, Terezín 2 60
52. místo
LT0028 Martin Faust, Třeboutice 2 59
LT0032 Vlastimil Rynda, Litoměřice 2 59
LT0045 Karel Wolf, Lovosice 2 59
LT0112 Miloslav Mareš, Úštěk 0 59
LT0026 Vlastimil Kunert ml., Litoměřice -1 59
LT0095 Martin Prágl ml., Libochovice -1 59
LT0031 Lukáš Rynda, Litoměřice -1 59
59. místo
LT0034 Stanislav Chládek, Litoměřice 8 56
LT0063 Jana Jandová, Roudnice 8 56
LT0096 Tomáš Prágl sen., Libochovice 2 56
62. místo
LT0075 Josef Hrouda, Roudnice 8 55
63. místo
LT0084 Olga Bursíková, Roudnice 5 53
LT0025 Vlastimil Kunert st., Litoměřice 5 53
LT0099 Miroslav Meissner, Duisburg 5 53
LT0007 Bohumil Palic, Bechlín -1 53
67. místo
LT0071 Jaroslav Novák, Roudnice 14 51
LT0019 Marek Barcal, Bohušovice 8 51
LT0043 Vlastimil Kotě, Nové Kopisty 5 51
LT0088 Karel Dvořák, Roudnice 0 51
71. místo
LT0021 Antonín Oždan, Terezín 8 50
LT0027 Marek Faust, Litoměřice 2 50
LT0108 Klára Čulíková, Straškov 0 50
74. místo
LT0005 Pavel Křivánek, Poplze 0 48
75. místo
LT0097 Michal Procházka, Libochovice 5 47
LT0067 Karel Vaněk, Roudnice -1 47
77. místo
LT0069 Jiří Novák, Roudnice 8 45
78. místo
LT0085 Tomáš Rych, Roudnice 8 44
LT0009 Daniel Jelínek, Štětí 2 44
LT0072 Zdeněk Kredba ml., Roudnice 2 44
LT0037 Martin Oncirk, Litoměřice 2 44
LT0090 Antonín Novák, Roudnice 0 44
83. místo
LT0105 Barbora Nováková, Roudnice 8 43
LT0124 Jiří Kořínek, Roudnice 0 43
85. místo
LT0022 Petra Kopalová, Brozany 2 42
86. místo
LT0013 Václav Holub, Mšené-lázně 5 41
LT0086 František Rych sen., Roudnice 2 41
88. místo
LT0001 Karel Mašlánek, Roudnice 5 40
LT0070 Čestmír Bach, Přestavlky 2 40
90. místo
LT0048 Jaroslav Fulín, Chotiměř 0 39
91. místo
LT0118 Pavel Kohout, Litoměřice 8 38
LT0035 Miroslav Bartoň, Lukavec 2 38
LT0004 Alois Pečenka, Sutom 0 38
94. místo
LT0082 Martin Houdek, Roudnice 2 36
LT0107 František Rych ml., Roudnice 2 36
96. místo
LT0065 Radek Plicka, Roudnice 2 35
LT0109 Markéta Čulíková, Straškov 0 35
98. místo
LT0011 Jan Řebíček, Brozany 2 34
99. místo
LT0053 Josef Mikeš, Terezín -1 32
LT0078 Vlastimil Henzl, Roudnice -4 32
101. místo
LT0104 Irena Liscová, Mšené-lázně 8 31
LT0074 Jiří Šmidrkal, Roudnice 0 31
LT0016 Miloslava Větrovcová, Budyně 0 31
104. místo
LT0046 Alena Fulínová, Chotiměř 0 30
LT0121 Mae Tui Huong, Litoměřice 0 30
106. místo
LT0123 Jiří Mašek, Straškov 0 29
107. místo
LT0126 Jiří Kučera, Sulejovice 5 26
108. místo
LT0119 Petr Kubalík, Bohušovice 0 23
LT0120 Kateřina Veselá, Bohušovice 0 23
LT0003 Jiří Berka, Lovosice -1 23
111. místo
LT0106 Božena Rychová, Roudnice 8 21
112. místo
LT0125 Denis Líbal, Libochovice 0 20
113. místo
LT0092 Petr Prošek, Libochovice 5 18
LT0089 Karel Popper, Litoměřice 2 18
115. místo
LT0079 Martin Kořínek, Lounky 0 17
116. místo
LT0091 Miroslav Hovora, Praha 0 16
LT0017 Jaroslav Větrovec, Budyně 0 16
118. místo
LT0047 Roman Fulín, Chotiměř 0 15
LT0081 Blanka Jarošová, Ledčice 0 15
120. místo
LT0117 Gejza Dusík, Lovečkovice 0 13
121. místo
LT0116 Theodor Losna, Lovečkovice 0 10
LT0115 Heliodor Mažňák, Lovečkovice 0 10
123. místo
LT0002 Karel Majerík, Litoměřice 0 8
124. místo
LT0110 Miloslav Pácl st., Bohušovice n. O. 2 6
125. místo
LT0129 Lubor Daněk, Levín 5 4
126. místo
LT0131 Leopold Hustoles, Liběšice 0 2
LT0128 Vilém Chrchlal, Touchořiny 0 2
LT0127 Robin Kejchaj, Touchořiny 0 2
LT0132 Zoltán Külevalosz, Dunajská Streda 0 2
LT0122 Pepino Prinich, Bohušovice n. O. 0 2
LT0130 Karel Tatranza, Liběšice 0 2
132. místo
LT0012 Pavel Řebíček, Brozany 0 -1