Možná i tento duel jim sebral hodně sil, což bylo na výkonu patrné. Dobře se pohybující hosté v první půli vstřelili hned tři branky. Dvě z nich vsítil Petr Mikolanda, který mimo jiné působil před svým zraněním ve West Ham United. Poprvé (13.) se prosadil hlavou, když byl úplně osamocený před Vachem. Podruhé (29.) vymetl pravý horní růžek branky.

Libor Vacho se natahoval po míči marně, navíc se při zákroku zranil a musel být vystřídán. Jeho nástupce Jiří Havránek se nestačil ani „rozkoukat“ a už to bylo 0:3. Prosadil se Šulc.

V přestávce trenérské duo Němec – Calta příjemné nebylo. Druhý poločas byl pak z brozanské strany lepší. Hru rozhýbal beninský záložník Franck Gnahoui, který nakonec v 72. minutě prostřelil Pařízka. Branka Sokol sice povzbudila, ale ke vstřelení další branky chyběl důraz v koncovce a někdy i potřebné štěstíčko. Závěrečný tlak hosté ustáli a ještě hrozili z brejků, které však brozanská defenziva zneškodnila. V dalším kole jedou Brozany na Meteor.

Brozany – Zápy 1:3

Branky: 72. Gnahoui – 13. a 29. Mikolanda, 38. Šulc, ŽK 3:3, poločas 0:3, r. Fišer, 205 diváků.
Brozany: Vacho (32. Havránek) – Hora, Divecký, Tupý, Hutta – Vítězslav Brožík, Kopecký, Havrda, Mozr (70. Kůrka) – Vratislav Brožík (46. Gnahoui), Mašanský.