Domácí šli do vedení už po dvanácti minutách hry, ale zkušený Jindráček brzy srovnal. To běžela šestnáctá minuta. Chleba se lámal po změně stran, kdy domácí udeřili podruhé. Litol na vyrovnání neměla. „Zanechali jsme tady ale dobrý dojem," nebyl příliš naštvaný z porážky kouč Litole Pavel Jareš.

„Začali jsme velmi dobře, první desetiminutovka byla z naší strany opravdu povedená. Výsledkem byl také náš úvodní gól po pěkné kombinaci. Pak jsme ale chybovali, soupeř srovnal a nám delší dobu trvalo, než jsme se zase dostali do hry.

Ve druhé půli jsme měli převahu, přidali druhý gól a podle mě zaslouženě vyhráli. Trochu jsme si polepšili, ale tabulka je stále vyrovnaná. Některé výsledky jsou překvapivé, vždyť kdo by čekal, že třeba Kladno vyhraje v Žatci, či poslední Chomutov porazí první Louňovice. Bude to ještě zajímavé," zavěštil si sportovní manažer Brozanských Ján Kudlička.

Brozany - Litol 2:1

• Branky:12. Benda, 76. Sýkora - 16. Jindráček, ŽK 2:2, poločas 1:1, r. Štěrba, 130.
• Brozany: Vacho - Tupý, Džuban, Pešula, Bittengel - Kühn (71. Cibulka), Zadina, Franc, Vacek - Sýkora, Benda (90. Gnahoui).