„Hra není tak špatná. Věříme, že body přijdou. I tentokrát jsme měli asi mírnou převahu. Největší šance pak Kopecký a Gnahoui. Gólmana Měsíčka, který mimochodem byl i u nás, jsme ale nepřekonali. Jinak v Louňovicích je celkem hezké prostředí i velké hřiště, ovšem to je trochu z kopce. Chtěli jsme toho ve druhé půli využít, ale nepodařilo se. Věříme, že to teď přijde s Novým Borem," dodal sportovní manažer Brozan Jan Kudlička.

„Přijel k nám velice důrazný soupeř, který se představil ve výborném světle. Zvláště v důrazu a rychlosti nás v začátku předčil. Potom jsme hru zrychlili a zápas byl vyrovnaný, ale chudý na šance. Odehrával se převážně před vápnem a ve středu hřiště. Podle mého názoru byl vyrovnaný i počet gólových šancí, takže to skončilo spravedlivou dělbou. Z Vlašimi za nás nastoupili čtyři borci, kteří svými výkony přispěli ke kvalitní hře celého mužstva," chválil posily na klubových stránkách trenér Karel Jeřábek. 

Louňovice - Brozany 0:0

• ŽK, 3:1, r. Váňa, 170.
• Brozany: Vacho – Uka, Tupý, Pešula, Bittengel – Kühn (90. Mozr), Kopecký (65. Ahmed), Zadina, Vacek (76. Marič) – Gnahoui (86. Sdiri), Franc.