Divize
V tabulce skupiny B patří Sokolu Brozany třetí a SK Roudnice pátá příčka. Týmy však dělí jen tři body. Domácí budou chtít svému soupeři vrátit porážku 2:0 (Lukášek, Brandejs).

Na podzim sledovalo zápas 1380 diváků, i tentokrát by se mohlo sejít přes 1000 příznivců fotbalu. „Pro ty, kteří přijedou autem, bude nejlepší zaparkovat na náměstí, odkud to mají asi 200 metrů na hřiště. S parkováním u stadionu to totiž není nejlepší. Do derby bychom měli nastoupit kompletní. Trénovat začal Tupý, ale dva tréninky vynechal Brožík. Musíme věřit, že bude fit. Doma nechceme ztratit, ale hlavně si přejeme, aby se hrál dobrý fotbal,“ poznamenal brozanský manažer Jan Kudlička.

To samé si přeje i asistent SK Roudnice Pavel Dohnal. „Určitě nebudeme chtít prohrát. Tři body by byly zlaté. Věřím, že vyjde počasí, přijde hodně diváků, kteří budou s fotbalem spokojeni. Minulý domácí zápas nedohrál Vobořil pro problémy s kotníkem, ale teď měl klid a do zápasu by měl být připraven. Budeme tedy kompletní.“

Krajský přebor
Fotbalistům Lovosic se na jaře zatím překvapivě nedaří. Prohráli v Krupce i ve Štětí a propadli se ve vyrovnané tabulce do spodní poloviny. Reputaci si budou chtít hráči FK napravit v sobotu dopoledne na domácím hřišti, kde od 10.15 hostí čtvrtý AFK LoKo Chomutov. Bezděkov si přivezl v minulém kole tři body ze Žatce a těžkého soupeře bude mít také v sobotu. Hostí totiž vedoucí Louny (16.30). Litoměřice hrají v Horním Jiřetíně a druhé Štětí v Krupce.

I. A třída
Tři ze čtyř celků regionu se v sobotu představí v domácím prostředí. Už od 14 hodin nastoupí Pokratice proti vedoucím Modlanům, v 16.30 přivítá Milešov Rumburk a roudnická rezerva celek Březin. Do Soběchleb zamíří Č. Kopisty.

I. B třída
Dvě derby má na programu B skupina, když Hrobce hrají se Straškovem a Mšené–lázně s brozanskou rezervou. Rovné hostí poslední Bečov a už v 10.30 nastoupí Libotenice v Havrani. Křešice hrají s Osekem až v neděli (10.15).