„Je to pro nás jednoznačně ztráta. Především v poslední čtvrthodince jsme měli velkou převahu i šance. Kopecký překopl branku, Vaněk se netrefil hlavou a Gnahoui, který byl sám, dál vedle. Hosté hrozili především z brejků. Dostali se do vedení už v sedmé minutě, když se nedomluvili stoper Tupý s gólmanem Vachem. Ve 39. se nám podařilo vyrovnat. Franc přečetl úmysl hostujícího obránce Šulce, vypíchl míč, který ještě brankář Boru Szabo stačil ztlumit, ale Sdiri se v dorážce nespletl. Na jaře jsme sice ještě neprohráli, ale tahle remíza nás hodně mrzí," byl zklamaný sekretář domácího SK Petr Klimeš.

Svěřenci hostujícího trenéra Františka Kubáně hráli od 57. minuty bez vyloučeného Demkeho. Ten uviděl od rozhodčího Jedličky za ostrý zákrok na polovině hřiště červenou kartu.

„Po zbytek zápasu jsme se hlavně bránili a vyráželi do brejků. Před uplynutím devadesáté minuty hlavní rozhodčí signalizoval, že bude nastavovat čtyři minuty, nakonec to bylo sedm, ale ani to domácím k výhře nepomohlo," uvedl sekretář hostů Jiří Obrovský.

Brozany - Nový Bor 1:1

• Branky: Sdiri - Kaňkovský, ČK 57. Demke (Nový Bor), poločas 1:1, r. 150.

• Brozany: Vacho - Janda, Tupý, Pešula, Bittengel - Marič (46. Kühn), Kopecký, Zadina, Vacek - Sdiri (80. Vaněk), 58. Gnahoui.