„Prohra je velkým zklamáním. Chtěli jsme přeskočit bodově Chomutov, který se v předehrávce dostal před nás, ale šanci jsme nevyužili. Meteor, i bez několika hráčů základní sestavy, přijel připraven a naše mužstva za celých 90 minut do tlaku nepustil. Dvě šance na rozdíl od nás využil a do Prahy si odvezl důležité tři body.
Teď hrajeme ve Velvarech, které patří k nejlepším mužstvům jara, ale to neznamená, že bychom si ztracené body nemohli přivést domů," poznamenal na klubových stránkách štětský sekretář Milan Plíšek.

Štětí - Meteor 0:2

Branky: 73. Vaněk, 74. Fíček, ŽK 4:2, poločas 0:0, r. Duda, 120.

Štětí: Gabriel – Tichý, Ransdorf, Vacek, Čámský (79. Hromas) – Kucler (41. Šimral), Slanička, Hrdý, Mencl – Belák (46. Horváth).

Brozany vedl v duelu proti Hostouni za distancovaného Jiřího Němce po delší době Ján Kudlička, který mohl být spokojen: „Tentokrát se nám zápas vydařil. Měli jsme to po celou dobu pod kontrolou. Výhra mohla být i vyšší. Rychle jsme vedli a krátce po změně stran si dali domácí vlastní gól. V silném větru jsme lépe kombinovali po zemi a podali opravdu dobrý výkon ve všech řadách."

Hostouň - Brozany 1:4

Branky: 59. Vašák – 14. a 33. Šollar, 47. vlastní, 78. Chukwuma, ŽK 2:2, poločas, r. Pekař, 158.

Brozany: Lipš – Franc, Stehlík, Cibulka, Bubeníček – Marič, Zadina, Studecký, Šollar (83. Barnat) – Benda (77. Hajdarevič), Chukwuma (87. Walter).