První čtvrthodinku byli domácí lepší a jejich snaha byla také odměněna brankou. Míč se po sraženém centru dostal před Maška, který nekompromisní bombou propálil vše, co mu stálo v cestě.

Poté převzali iniciativu hosté, brozanská kombinace vázla, což nahrávalo soupeři. Hrálo se ale převážně ve středu pole a končilo před oběma vápny. Hru hostů ještě oživil vystřídavší Vorasický, který si to z levé strany namířil k vápnu a jeho průnik zastavil Divecký až faulem.

Ze sedmnácti metrů hosté rozehráli volný přímý kop. Nacvičenou kombinací fotbalisty Sokola zaskočili a nadvakrát se prosadil Palanský. Ke konci prvního půle ještě dvakrát zahrozil Mašanský, ale gólman Prokeš byl na místě.

Do druhého poločasu vstoupili domácí opět kvalitně. Hostující Prokeš zbytečně v rohu vápna srazil Vr. Brožíka a nařízenou penaltu proměnil Mašanský. Oživení přinesl Hora, který na levé straně několikrát obešel svého strážce, ale jeho zakončení nebo příhry neměly dostatečnou razanci či přesnost. Hosty pak Brozanští zatlačili, ale k pořádnému zakončení se nedostali.

Neratovičtí hrozili z rychlých brejků. Když už se ale dostali do zakončení, byl mezi tyčemi připravený Havránek, který vychytal ve stoprocentních šancích hned tři borce Neratovic. Závěr byl hektický. Domácí uklidnil až Hora po přečíslení, když po Havrdově přihrávce zakončoval do prázdné branky.

Brozany – Neratovice–Byškovice 3:1

Branky: 10. Mašek, 49. Mašanský z pen., 90. Hora – 24. Polanský, ŽK 2:1, poločas 1:1, r. Berka, 250.
Brozany: Havránek – Vaněk, Divecký, Kůrka, Tupý – Vítězslav Brožík, Kopecký, Havrda, Vratislav Brožík (89. Hutta) – Mašek (46. Hora), Mašanský (74. Gnahoui).