LoKo Chomutov – Bezděkov 3:1

Obě strany se snažily hrát útočný fotbal, více se to dařilo domácím. Několikrát se do šancí dostali Kubánek s Vávrou, ale brankáře Fišera nepřekonali. Do střeleckých akcí se zapojili také Dobiáš s Camprem, hosté se dostali na dostřel až po 25 minutách hry, kdy zahrozili Čížkem. Blízko k úvodnímu gólu byl jeho spoluhráč Pištora, ve dvou šancích ovšem neuspěl.

Poté převzali aktivitu opět domácí hráči. Rozehrávali několik rohových kopů, prvního gólu se dočkali až ve 42. minutě, kdy podnikli rychlý útok. Kubánek zleva nacentroval a nabíhající Vávra bez přípravy otevřel skóre – 1:0.

Chomutovští se ale z vedení neradovali dlouho, hned o minutu později totiž vyrovnal Pištora. Poločas pak ukončila povedená střela Campra, kterou Fišer vyrazil.

Do druhého poločasu nastoupili domácí fotbalisté hodně aktivně. Tichý střelou z voleje neuspěl, Žďánský trefil břevno. V dalších minutách se probudili také hosté, další změnu skóre přinesla až 73. minuta.

V ní byl při šanci v pokutovém území faulován domácí hráč a rozhodčím Benešem nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Cejthamr – 2:1.

O čtyři minuty později Chomutovští zaútočili po pravé straně. Před bezděkovskou brankou předvedl několik technických fines Tichý a pak střelou k tyči zvýšil na 3:1. Závěr patřil domácím, ale ti už žádnou ze svých šancí proměnit nedokázali.

„Domácí sice byli o něco rychlejší a důraznější, ale moc gólovek neměli. Po penaltě, pro kterou si domácí hráč chytře došel, bylo rozhodnuto. Dát druhý gól, asi by tři body zůstaly nám,“ myslel si kouč Bezděkova Martin Arazim.

Branky: 42. Vávra, 73. Cejthamr z penalty, 77. Tichý – 43. Pištora, ŽK 3:3, poločas 1:1, r. Beneš, 150.
SK Bezděkov: Fišer – Huja, Jar. Čížek, Job, Řezníček st. – J. Bartůněk, Klimeš (75. Brůža), Čaněk, Adelt (70. Štros) – Pištora (80. Sviták), O. Čížek.