Domácí se dostali do vedení ve 24. minutě, kdy hostujícího gólmana propálil Veleba. Kryry však z dokázaly otočit vývoj utkání. Nejprve ve 32. minutě srovnaly a o chvilku později šly dokonce do vedení.

V 52. minutě však napálil míč z levé strany Kučera a hostující stoper tečoval míč do vlastní branky. O deset mimut později zajistil ve skluzu domácím tři body Veleba.

„Ke konci to samozřejmě bylo trochu hektické. Velmi dobře jsme věděli, že se hraje vlastně o šest bodů, ale ty důležité tři body jsme získali my. A myslím, že zaslouženě. Hosté se trefili v první půli po dvou spíš náhodných brejcích. Kluci makali a ty body body mají právem,“ poznamenal po utkání domácí kouč Jiří Ransdorf.

V dalším kole se Bezděkov představí v okresním derby na hřišti vedoucích Litoměřic.

Bezděkov - Kryry 3:2

Branky: Veleba 2, vlastní Zelinka, vlastní. Rozhodčí: Dočekal. ŽK: 3:2. Diváci: 70.

Bezděkov: Sailer - Čámský, J. Čížek, Matoušek, Hála Andres, Job (50. Pištora), Vokálek (86. Gernát) Veleba (81. Mrázek), O. Čížek, Kučera.