Do lounské sestavy zasáhla zranění, a tak se z nových posil prezentovali hlavně Zelinka a Divecký. Richard Zelinka, dlouho nerozlučně spjatý s týmem Kryr, se aktivně ukazoval ve středu zálohy po celý zápas. Ale ani jeho snažení, ani pokusy dalšího novice Diveckého, nestačily na výhru.

Právě Radek Divecký, velezkušený bývalý ligový fotbalista Teplic a naposledy hráč divizních Brozan, se v první šanci ukázal už ve 4. minutě, ale hlavou poslal nakonec balon mimo. Další šanci si domácí vypracovali už v 6. minutě, ale po sérii rychlých přihrávek nemířil přesně Jakub Suchý.

Bezděkov v úvodu zápasu nehrozil, naopak v 15. minutě ukázal další kousek ze svého umění Divecký, když šikovně přistrčil k Watzkovi, ten ale bohužel pro Lounské správný okamžik k zakončení prováhal.

Poprvé se hosté dostali blízko k lounskému Čížovi v brance v 19. minutě, pomoci jim ale musel domácí Kříž, který nikým neatakován přihrál přímo soupeři.

Louny pak pokračovaly v náporu, ve 21. Trup našel Watzku, ale hostující golman předvedl vynikající zákrok.

Jako blesk z čistého nebe pak udeřili hosté, ve 25. minutě poslali před Číže centr z dálky, který původně nevypadal nijak nebezpečně. Ale z domácí obrany nikdo nedokázal vyskočit tak vysoko jako Ondřej Čížek a hosté, za které nastoupil další známý teplický fotbalista Pavel Veleba, překvapivě vedli.

Louny dál měly převahu, ale projevila se opět jejich „nemoc" z předchozí sezony. Louny opět byly aktivnější než soupeř, ale nedostávaly se do šancí, byly lepší jen od vápna k vápnu, v pokutovém území nebyli domácí fotbalisté dostatečně důrazní. Když už navíc nějaká šance přišla, útočníci Loun ji nevyužili.

Kolem třicáté minuty fotbalisté Bezděkova pořádně zatápěli Diveckému, když se v rozmezí pěti minut ocitl třikrát na zemi po faulu. Zákroky nijak nepřidaly na pohodě nové posily, kterou už od začátku duelu trápilo svalové zranění.

Ve 40. minutě pak právě Divecký prodloužil hlavou rychlý centr, Haviar ale ve vyložené šanci opět nechal vyniknout golmana Bezděkova.

Po změně stran byl obrázek hry  hodně podobný, jako v první půli. Louny měly balon častěji na kopačkách, ale jejich snažení golem neskončilo. V 60. minutě se o vzrušení postaral hostující Job, který se postrkoval s jedním z lounských hráčů, Job ale neudržel nervy na uzdě a nakopl protihráče, za což musel do kabin

V 78. se ke střele dostal střídající Matějka, netrefil ale opět přesně.

Bezděkov takticky hlídal svůj jednobrankový náskok a když už se Louny nadechovaly k závěrečnému náporu, přišla další pohroma.
Domácí golman Číž se v 81. minutě nepohodl s hostujícím útočníkem a v potyčce byl už druhým hráčem zápasu, kterého zradily nervy. Číž se totiž ohnal pěstí, zasáhl hostujícího hráče do ruky, což neuniklo sudímu Holubovi a lounský brankář musel do sprch.

Místo závěrečného náporu tak navíc přišel pokutový kop a dohrávání v deseti, do branky navíc kvůli vyčerpanému střídání musel kapitán Václav Suchý. Penaltu proměnil opět Ondřej Čížek a Louny už prohrávaly 0:2.

V 83. měli domácí poslední šanci, na zajímavý centr ale nikdo v modrých dresech nedosáhl.


Louny – Bezděkov 0:2 (0:1)

Branky: 25. a 81. (pk) Čížek

Rozhodčí Holub, ŽK 1:5, ČK 1:1 (81. Číž – 60. Job)