Bohužel, řada objektivních příčin či nezodpovědnost způsobily, že mužstvo nemohlo nastoupit v kompletní sestavě. Pět chybějících hráčů základní sestavy bylo přece jen  na výkonu znát. Navíc utkání  za úmorného vedra nezačalo pro domácí šťastně, když už ve čtvrté minutě, po zaváhání pravé strany obrany, šli hosté do vedení.

„Naši hráči se chvíli z tohoto šoku vzpamatovávali, ale postupem času získávali navrch a vytvořili si také několik slibných příležitostí. Štěstěna se však tentokrát obrátila k našemu mužstvu zády, obzvlášť při střele Ondry Čaňka, která orazítkovala břevno branky hostů," uvedl Jiří Arazim, sekretář SK Bezděkov.

Druhý šok zažilo domácí  mužstvo v úvodu druhého poločasu, kdy hosté ve 48. minutě zvýšili z pokutového kopu, na 0:2.

„Naše mužstvo se sice snažilo o změnu výsledku, ale neúspěšně. Jiskřičku naděje na zisk alespoň jednoho bodu, který mohl zajistit lepší umístění v tabulce, vykřesal v 77. minutě po perfektně zahraném přímém kopu Pavel Veleba. I přes veškerou snahu se však hráči ani diváci dalšího gólu v brance hostů nedočkali. Byla to škoda, protože hosté toho mnoho nepředvedli a prakticky využili vše, co jim bylo nabídnuto," dodal Arazim. 


Bezděkov - Louny 1:2

• Branka domácích: Veleba, poločas 0:1.
• Bezděkov: SK Bezděkov: Sailer – Čámský, Krása, Job, Hála – Klimeš (72. Matoušek), Čaněk (46. Nebeský), Pištora – Mrázek (79.Martan), Veleba, Kučera