Bezděkov – Lovosice 2:0

Domácí fotbalisty dostal do vedení J. Čížek, který byl důrazný po rohu. Těsně před koncem pak pečetil výhru vydařenou trefou Bartůněk.

„Potřebovali jsme tři body jako sůl, takže můžeme být samozřejmě spokojeni. Kluci si plnili to, co jsme si řekli před zápasem. Hosté měli jednu šanci v první půli a pak až za stavu 1:0 před koncem. To nám zatrnulo, naštěstí překopli bránu. No a v samém závěru se parádně do šibenice trefil Bartůněk. Takový gól se nevidí ani v lize,“ chválil střelce jeden z domácích koučů Petr Satrapa. „Trochu jsme se odpoutali od chvostu tabulky. Teď by bylo dobré něco přivézt z Proboštova,“ přemítal bezděkovský trenér.

„Věděli jsme, že domácí budou hrozit ze standardek, přesto jsme při prvním gólu nepokryli soupeře. To byla hrubá chyba. Osm minut před koncem měl po přihrávce Ivanča, který hrál dobře a v poslední dvacetiminutovce se vysunul dopředu, šanci Kubaška, ale přeloboval branku. V útoku máme problémy, nedokážeme se prosadit. V dalším utkání už budeme muset udělat změny. Vždyť ve čtyřech zápasech jsme dali jen tři góly. To je žalostně málo,“ povzdychl si po duelu hostující kouč Antonín Marčaník.

V domácím dresu se překvapivě objevil i středopolař Petr Klepáč, který před začátkem sezony tvrdil, že si dá kratší pauzu. „Ale máme teď hodně zraněných, takže jsem nechtěl nechat kluky ve štychu, jak se říká. Fyzička nic moc, takže jestli budu hrát i někdy příště, to teď opravdu netuším.“

Branky: J. Čížek, Bartůněk, ŽK 4:2, poločas 1:0, r. Trégr, 140.

Bezděkov: Sailer – Job – J. Čížek, Čaněk – Huja, Brůža, Klepáč, Pištora, Bartůněk (90. Štros) – O. Čížek (70. Adelt), Sviták (80. Řezníček).
Lovosice: Mikoláš – Podrazil, Proft, Faust, Ivančo – L. Trnka, Puravec, Kubaška, Rainer (70. Durček) – Trutnovský (70. Kyzlík), Hladík (54. Klement).