Už dvě kola nepoznali radost ze tříbodového zisku divizní fotbalisté Sokola Brozany, kteří se to pokusí napravit v neděli dopoledne na hřišti třináctého Mostu B (10.15).

Třetí derby v řadě sehrají v krajském přeboru fotbalisté FK Lovosice. Po Litoměřicích a Roudnici je jejich dalším soupeřem Bezděkov. Domácí svěřenci Martina Arazima a Petra Satrapy dosud získali pouze jeden bod (remíza se Souší 1:1), naposledy podlehli v Chomutově. Potřebují tak z dnešního (29. 8.) duelu (17) nutně vybojovat maximum.

Hostující nováček ale poprvé prohrál až před týdnem s Roudnicí a je v tabulce před svým soupeřem. Bude se však muset obejít bez distancovaných Stejskala a Kočiny. Už dopoledne se představí Štětí, které hostí Modrou (10.15).

Podle postavení v tabulce jsou sice favoritem devítibodoví hosté, ale domácí (zatím 0) prokázali minule v Neštěmicích zlepšení. Ve stejný čas nastoupí na domácím hřišti Litoměřice k duelu proti Střekovu. Třetí Roudnice zítra hostí čtvrtý Proboštov (17) a bude chtít potvrdit výhru z Lovosic.

V I. A třídě hrají dnes doma České Kopisty s TJ Možíř (17). Už ve 14 hodin začne utkání, ve kterém se v Pokraticích střetne domácí nováček s Velkým Březnem. Milešov jede do Rumburka.

V B skupině I. B třídy se dnes hrají tři zajímavá okresní derby. Na hřiště SK Hrobce míří Roudnice B, do Libotenic Straškov a do Mšeného–lázní Rovné. Křešice čeká domácí duel s Hostomicemi zítra (10.15). Fotbalisté Liběšic (skupina A) zajíždí do Vaňova.