Ze základní pětky zbylo jen torzo, a aby se vůbec utkání odehrála, nastupují za Lovosice hráčky, které se k tomuto sportu vrátily jen proto, aby alespoň jako fyzické posily pomohly dohrát sezonu.

Strakonice – Lovosice 100:40 (42:15). Body a sestava: Miková 13, Mrvíková 9, Lahovská 7, V. Pišlová 6, Šulerová 3, Vochomůrková 2, Matulková, D. Pišlová.

V dohrávce na palubovce vedoucího týmu se Lovochemii sice podařilo dát čtyřicet bodů, celý zápas se však hrál v jednoznačné režii domácích hráček. Hostující tým se snažil, ale nesehranost nových hráček byla zřejmá.

Jablonec – Lovosice 108:33 (45:13). Body a sestava: V. Pišlová 15, Skalníková 8, Janžurová 5, Lahovská 3, Vochomůrková 2, Matulková, Šulerová, D. Pišlová.

Více oslabené družstvo Lovosic snad už ani nemohlo být. A že to bylo na hřišti znát, o tom svědčí i konečný výsledek, neboť jindy s Jabloncem hrají Lovosice zcela vyrovnané zápasy. Některé hráčky se dokonce teprve v šatně seznamovaly, a tak se nedal čekat žádný překvapivý výsledek.

Domácím rozhodčí dovolili hrát velice tvrdě, hráčky Lovosic druhý den po zápase vypadaly jako po velikonočním pondělí.

Liberec – Lovosice 108:45 (50:18). Body a sestava: Mrvíková 15, Janžurová 8, V. Pišlová 7, Matulková, Šebová 4, Skalníková 5, D. Pišlová 2, Lahovská, Šulerová.

Proti Liberci se hostům dařilo ve střelbě z pole, ovšem sehranost a herní zkušenosti chyběly, hráčky se na hřišti hledaly. Hlavně v obraně byly velké mezery, domácí tým si vyzkoušel herní situace a obranné systémy na další utkání v play out.

Lovosice jsou na 10. příčce a nyní je (kromě dohrávky s Klatovy) čeká nadstavba, ve které se postupně systémem doma – venku utkají s družstvy Kladna, Klatov a Sokolova. A stále je o co hrát, neboť se rozšiřuje extraliga žen a sestupový klíč v nižších soutěžích není doposud znám.