První branku Blšan dal už ve 12. minutě Horst Siegl mladší. Jeho otec překvapivě úspěchu svého syna přihlížel, když si do Čech odskočil ze své trenérské štace v Emirátech, kde dělá asistenta Jozefu Chovancovi.

Blšany byly celý zápas lepším týmem, což potvrdily ještě do konce první půle. V nastavení zvyšoval na 2:0 Froněk a Chmelaři tak mají v tabulce už šest bodů. V prvním kole totiž narychlo poskládaný tým porazil 4:3 Bílinu na jejím hřišti. V brance Blšan už se objevil Klíma, hrál také Poláček. Blšany jsou po dvou kolech na špičce fotbalového krajského přeboru, plný počet bodů má ještě Horní Jiřetín, který v příštím kole jede do Loun, a Štětí. Funkcionáři Chmelařů jsou po zahájení spolupráce s Chomutovem optimističtí a plánují rychlý návrat do divize.

Tomu by se nedivil ani předseda hostujícího týmu Radek Bania. „Blšany postavily opravdu silný výběr. Pokud by se v takovém složení scházely každý týden, tak je asi o postupujícím rozhodnuto. Řekl bych, že máme na krajský přebor dobrý tým, ale domácí měli v podstatě na každém postu lepšího hráče. Mají kluky třeba z Jihlavy, Vlašimi, Bohemky, prostě kvalita. V první půli byli domácí jasně lepší, na konci zápasu jsme měli šance i my, ale pokud bychom remizovali, nebylo by to spravedlivé."

Blšany - Litoměřice 2:0

• Branky: Froněk, Siegl, ŽK 2:1, poločas 1:0, 80.
• Litoměřice: Divecký – Smetana, Kocman, M. Novotný, Rapavý – Dolejška, Grunert, Holly, Tomášek – Kuchař (46. Hranička), Tichý (62. J. Novotný).