Straškov – Roudnice B 1:1

Domácí se dostali do vedení po čtvrthodině hry, kdy Rych nedosáhl na pěknou střelu Šimrala. O deset minut později zastavili Straškovští nedovoleně Neumana a Cibulka z penalty vyrovnal. To už hráli hosté, kteří vedou skupinu B, v deseti po vyloučení Körmendyho. Ve druhé půli se Straškovští snažili překonat roudnickou defenzivu dlouhými míči, ale hosté už neinkasovali, i když hráli posledních dvacet minut pouze v devíti.

Branky: Šimral – Cibulka, ŽK 3:4, ČK Körmendy, Neuman (Roudnice B), poločas 1:1, r. Sabol, 110.
Straškov: Neuwirt – Pokorný, Šeba (60. Kloub), Řezníček, Mareš (46. Vlastník) – Novotný, Šimral, Blažek, Podrábský – Mareš ml. (80. Mihula), Sekera.
Roudnice B: Rych – Koubek, Skokan, Körmendy, Cibulka – Vecko, Stuchlý, Šmidrkal, Polák – Neuman, Tuháček.


Libotenice – Rovné 3:0

Souboj sousedů v tabulce skončil přesvědčivým vítězstvím domácích, kteří si nadějný náskok vytvořili už v první části. „Poprvé jsme se trefili už v první minutě. Do půlky jsme přidali další gól a v době, kdy to chtěl soupeř zkusit, jsme skórovali potřetí. Rovné je docela silné dopředu, takže jsme nechtěli zbytečně dlouho držet míč v obraně. Rychle jsme přenášeli hru a to platilo. Hostující defenziva totiž není nejpevnější,“ všiml si jeden z koučů domácích Václav Mareš.

„Inkasovali jsme po našich hrubých chybách. Možná jsme sice měli herní převahu, ale nic jsme si nevytvořili. Domácí šli za výhrou víc, byli bojovnější. Utkání ovšem bylo slušné, nebyl tam snad žádný ostřejší zákrok,“ poznamenal předseda hostujícího Podřipanu Zdeněk Fengl.

Branky: Fary, Vokálek, Z. Hála, ŽK 2:2, poločas 2:0, r. Hlavatý, 70.
Libotenice: Vorasický – T. Hála, Z. Hála, Malý, Vecko – Zdražil, Týma, Stejskal, Kočí – Vokálek (70. Kyzlík), Fary.
Rovné: Šebek – Boura – Novotný (70. Týle), Stanislav, Brůža – Kouba, Vilánek, Kulik, L. Řezáč – M. Řezáč, Lédl (75. Cuchý).


Dubí – Mšené–lázně 3:3

Do první vážnější šance hostů se dostal J. Brůža, Mikšovského však nepřekonal. O chvíli později už ale Mšenskolázenští vedli, když M. Brůža zužitkoval přihrávku Trejbala. Z gólu se hosté radovali jen pár minut, když nejprve zneškodnil dobrou šanci Dušánek, aby v 17. minutě kapituoval. Ve 28. minutě dostal hosty znovu do vedení přesnou hlavičkou po rohovém kopu Ouzký. Ale neuplynula ani minuta a bylo znovu srovnáno, když Doležálek propasíroval míč do branky z velkého úhlu. Čtvrthodinku po změně stran vstřelil hlavou třetí gól Mšeného–lázní Briksa. V 76. minutě však rozhodl o dělbě bodů Kučera.

Branky: Doležálek, Polák, Kučera – M. Brůža, Ouzký, Briksa, ŽK 2:2, poločas 2:2, r. Lenkvík, 80.
Mšené–lázně: Dušánek – Lad. Albrecht, Matouch, Ouzký, Ejem – Briksa, M. Brůža, J. Trejbal, Brzák (46. Dvořák) – Šumbera, J. Brůža (55. Luk. Abrecht).


Hrobce – Osek 6:2

Výsledek je odrazem toho, co se na pažitu odehrálo. Domácí diktovali tempo po celých 90 minut zápasu. V případě, že by jejich zakončení bylo o trochu přesnější, odvezli si hosté domů dvouciferný příděl. „Hrajeme momentálně v závěru podzimu v pohodě. Nezlobili bychom se, kdyby tak tomu bylo až do skončení první fáze soutěže. Vzhledem k tomu, jakými zdravotními problémy si naše kabina nedávno prošla, je zapotřebí před mančaftem smeknout. Těšíme se do Souše, kde změříme síly s tamější rezervou, za kterou ovšem nezřídka nastupuje celá řada kluků z prvního mančaftu,“ okomentoval tři body i momentální stav v SK trenér Jaroslav Popper.

Branky: Klouček 2, Vejdělek, Hranička, Bartůněk, Hančl – Foff, Váňa, ŽK 0:4, poločas 4:1, r. Jirsák, 50.
Hrobce: Šafránek – Štorc, Jakubec, Slabý, Hančl – Hranička, Vejdělek, Bartůněk, Aust – Šimek, Klouček.


Obrnice – Křešice 1:1

Nekompletní hosté se sice dostali do vedení, ale to nedokázali udržet. Domácí, kteří doma podlehli pouze jednou Mšenému–lázním, Plačkem srovnali.

Branky: Plaček – Suchánek, ŽK 1:2, poločas 0:1, r. Hamáček, 50.


Liběšice – Petrovice 0:1

Už pět bodů ztrácí po další domácí prohře Liběšičtí na předposlední příčku. Navíc jim nejspíš v dalším duelu bude chybět vyloučený Blažíček.

Branka: Liška, ŽK 6:2, ČK Blažíček (Liběšice), poločas 0:0, r. Sabo, 100.