Osek – Libotenice 1:1
„Z našeho pohledu to byl zápas, který přinesl solidní fotbal. Nedá se říct, že by jeden, či druhý mančaft měl jednoznačně navrch. To ne, ale přece jen jsme mohli rozhodnout duel ve svůj prospěch, kdybychom byli alespoň trochu nápaditější v koncovce. Chyběla však finální přihrávka v momentech, kdy jsme se dostali do přečíslení,“ ohlédl se za utkáním asistent kouče Václava Mareše Mirek Mihulka, aby dodal: “Nakonec jsme málem neměli nic. Prohrávali jsme totiž od 85. minuty 1:0, ale naštěstí, když se naplnila normální hrací doba, jsme stihli srovnat na 1:1. Škoda, že jsme nemohli nastoupit v kompletním složení. Chyběli M. Vecko, Malý a Procházka.“

Branka: Štanc – Fary, ŽK 2:1, poločas 0:0, r. Karasinsku, 80.
Libotenice: Kurek – Fary – Z. Hála, Stejskal, T. Hála – Zdražil, T. Vecko, Bělik, Kočí (56. Papež) – Hubálek, Slivanský.

Rovné – Havraň 3:2
Málem doplatili na velkovýprodej brankových příležitostí, jak rozhodnout duel s mnohem jednoznačnějším výsledkem.
“Pod to se mohu s klidem podepsat. Nepřeženu ani trochu, když řeknu, že jsme pospalovali minimálně pět šest příležitostí, které bychom zužitkovat měli. Do podvědomí mančaftu jeden ovšem nevidí,“ svěřil se trenér vítězů Petr Lédl, který si nenechal ujít šanci vyčistit si hlavu v nedělním pohodovém relaxu v dresu rezervy. “Proti Lounkám jsem si skutečně s chutí orazil. Nejen proto, že jsme zvítězili 2:0, ale osobně s tím, že jsem zápas odehrál v pohodě na postu stopera,“ doplnil rovenský kormidelník.

Branky: L. Řezáč, M. Řezáč, L. Kouba – Ferenc, Hortig, ŽK 3:3, poločas 2:1, r. Rydval, 50.
Rovné: Rych – Boura – M. Kouba, Týle, Svoboda – L. Kouba, Kulik, Šámal, Halada – L. Řezáč, M. Řezáč (Ullman, P. Lédl, Konečný).

Kladruby – Hrobce 1:6
Půjčka za oplátku. Tak lze popsat výhru lídra skupiny na hřišti po podzimu nejlepšího celku soutěže Kladrub. Hosté splatili dluh z domácího debaklu 3:6 docela bezohledně. Nasázeli totiž domácím šestku, když sami inkasovali pouze jednou.

„Kladrubští leželi na lopatkách po osmnácti minutách, když měli na svém kontě manko 0:4,“ usmívala se jedna z opor Hrobeckých, na podzim ještě stoper domácích, Marián Řízek. Střelecky se prosadili P. Bartůněk a Trutnovský, kteří dali po dvou gólech. Soupeř, který v první fázi ročníku kraloval, nehrál podle slov trenéra Jaroslava Poppera zase až tak špatný fotbal.

“Myslím, že by výsledku odpovídalo spíš skóre 3:1 v náš prospěch. Zatímco domácí gólman neměl svůj den, náš Mikoláš vyřešil minimálně tři situace, které zaváněly brankou. Jinak to byl pohodový duel. Proto to, co jsem vůbec nepochopil, byla po zápase nechutná výměna mezi domácími funkcionáři a jejich příznivci na pěstičky. Moc nechybělo, aby spor řešila policie. Jinak jsem rád, že jsme si nejen podrželi, ale naopak i zvýšili náskok, takže přece jen můžeme jít do závěrečných kol s relativním klídkem.“

Branky: Jirota – P. Bartůněk, Trutnovský 2, Klouček, Drbal, ŽK 0:2, poločas 1:5, r. Novotný, 80.
Hrobce: Mikoláš – Šafránek, Řízek, Řezníček, Jakubec – Drbal, M. Krpeš (46. V. Krpeš), Štorc, Míč ( 64. J. Bartůněk) – Trutnovský, P. Bartůněk (46. Klouček).

Brozany B – Straškov 1:2
V derby se nakonec radovali hosté. Odvezli si od Mlýnské strouhy důležité záchranářské tři body. Jinak se hrál z obou stran dobrý fotbal, když domácí nastoupili se dvěma hráči divizního A mužstva (Uka a Goumbi).

„Z mého pohledu to byl minimálně remízový zápas. Kluci pozahazovali neuvěřitelné loženky. Do svědomí si tady musí sáhnout především Kalous s Bauerem. Dohrávali jsme poslední desetiminutovku bez vyloučeného Brožíka. Dost dobře jsem nepochopil, proč ho rozhodčí Bešíková vyloučila. Nerad kritizuji, ale sudí zápas nezvládla, což nebyl pouze názor můj, ale i soupeře,“ konstatoval po utkání domácí trenér Vladimír Manda, aby jeho protějšek Jakub Pekař poznamenal: „Máme pochopitelně velkou radost z výhry, neboť brozanská rezerva představuje fotbalovou kvalitu. Jinak pro upřesnění, slíbil jsem vedení klubu, že se budu mužstvu věnovat do konce probíhající sezony.“

Branky: Uka – Blažek 2 (jedna z pen.), ŽK 3:4, ČK Brožík (B.), poločas 0:0, r. Bešíková, 70.
Brozany B: Brožík – Uka – O. Horna, Quaiser, P. Lédl – T. Lédl, Manda ml. (67. Pospíchal), Goumbi, Bovška – Bauer, Štekl (57. Kalous).
Straškov: L. Kloub – Hyšman, Vlastník, Pecina, Pokorný – Šindelář – Šimral, Blažek, Sekera, P. Kloub – Mareš.

Křešice – Trnovany 5:0
Domácí se sešli téměř kompletní, což se projevilo. Soupeře nepodcenili a od začátku si vytvořili tlak, který také dokázali zužitkovat.

„Nejprve se nádhernou trefou blýskl Patka, další branky v prvním poločase přidali Lepič s Kučerou. Bohužel ve druhém poločasu jsme akceptovali ospalou hru soupeře, přesto jsme si vytvořili spoustu gólových příležitostí. Trefili se už jen Lepič a Rondoš, který odehrál své nejlepší utkání v křešických barvách. S výsledkem můžeme být spokojeni, svým výkonem jsme se chtěli omluvit za poslední výkony fanouškům, kterých bohužel tentokrát moc nepřišlo,“ litoval na klubových stránkách trenér Štefan Knapík.

Branky: Lepič 2, Patka, Kučera, Rondoš, ŽK 2:1, poločas 3:0, r. Linhart, 50.
Křešice: Kouba – Zuna, Muhlfait, Kühn, Myšák (Pekárek, Rusý), Rondoš, Knapík, Bezemek (Suchánek), Kučera, Lepič.

Mšené–lázně – Obrnice 3:4
Domácí sice dvakrát vedli, ale zápas do úspěšného konce nedotáhli.

Branky: Kalous 2, J. Brůža – Braniš 2, Zaspal 2, ŽK 2:1, ČK Albrecht, poločas 1:1, r. Bláha, 80.
Mšené–lázně: Fiala – M. Trejbal – Albrecht, M. Brůža, Ejem – Briksa, Brzák, J. Trejbal, J. Brůža – Kalous, Husák (46. Šumbera).