Dubí – Rovné 3:2

Mohli se ovšem právem cítit poškozeni. Proto, že jim v závěru sudí neuznal branku pro odmávaný ofsajd asistentem na pomezí. Odmávaný dost nepochopitelně, protože míč Konečným zahrávaný pod sebe nešel v žádném případě do postavení mimo hru. „Hráli jsme na umělce teplického areálu. Na hřišti menších rozměrů, které domácí přece jen znají mnohem lépe než my. Než jsme se do přestávky našli, prohrávali jsme, protože jsme nevyužili šance a sami inkasovali. Stalo se v 37. minutě. Řezáč totiž vypálil balon z ložené šance pouze do brankáře Dubí a z rychle založeného protiútoku jsme inkasovali,“ ohlédl se za prvním poločasem kouč Petr Lédl st.

Po přestávce hosté Šámalem v 56. minutě sice vyrovnali, nicméně v rozpětí čtvrthodinky prohrávali opět. Tentokrát už 3:1. „Na 2:1 jsme dostali nedlouho po našem kontaktním gólu, na 3:1 pak po nastřelené ruce Boury z penalty. K neuznanému vyrovnání? Ne, ne. K tomu se vyjadřovat nechci,“ opáčil rovenský trenér.

Branky hostů: 56. Šámal, 79. Konečný, poločas 1:0.
Rovné: Šebek – Boura – Tyl, Horna, Cuchý – Kulik (81. Sirový), Vilánek, Řezáč (67. Kaiser), Konečný – Šámal, Lédl ml. (str)