Úštěk – Liběšice 1:2

Jediní dva zástupci v A skupině se střetli v boji o udržení. A domácí výhodu vlastního hřiště nevyužili. Po standardce nechali neobsazeného Nepovíma, který hlavou dostal hosty do vedení. Pak se domácím sice podařilo po pěkné akci srovnat, ale po faulu na Blažíčka zajistil z penalty Liběšickým vedení Božík.

„Ve druhé půli jsme Liběšice tlačili, měli šance, ale hosty držel gólman. Podle mého jsme dali i regulérní gól. Míč šel do břevna a za čáru, ten obtisk tam je snad ještě teď, ale skóre se neměnilo. A když jsme mysleli, že se bude kopat penalta za faul na Rešla, zůstala píšťalka němá. Byl to pro nás smolný zápas. Teď už je našesituace hodně kritická. Pokud pod sebe nedostaneme Union Děčín, bude asi hotovo,“ naznačil trenér František Svoboda, že domácí už záchraně I. B třídy příliš nevěří.

V opačném táboře bylo veseleji. „Tohle vítězství je samozřejmě pro nás hodně důležité. Věřím, že jsme na dobré cestě k záchraně. Nám hra na užším hřišti, které má Úštěk, příliš nevyhovuje, ale tentokrát to kluci odjezdili. Jak se říká, makali jak kuny. Je třeba přiznat, že nás v některých momentech podržel i gólman Minárik. Ale pochvalu zaslouží všichni,“ měl jasno vedoucí liběšického týmu Jaroslav Nepovím.

Branky: Křeček – Nepovím, Božík z pen., ŽK 3:4, poločas 1:2, r. Holakovský, 110.
Úštěk: L. Šťástka – Křivský – Musil, Hájek (Roubal), Giesel – P. Sťástka, Káles, Michálek, Rešl – Křeček, Lochman (Mašata).
Liběšice: Minárik – L. Vlk (Feistner), Nepovím, Koráb, Pokorný (Smrček) – A. Vlk, Božík, Žižka, Hambálek – Blažíček, J. Mikina (Jelen).