II. třída:

Litoměřicko C – Mšené lázně 5:0
(Jarosz 3, Bartoš, Skřebský)

Radovesice – Milešov 4:3
(Hora 3, Horák – Brůna, Kouba, Petrik)

Dobříň – Polepy 1:2 np
(Mrázek – Svoboda)

Brňany – Straškov 2:1 np
(Bauer – Cibulka)

Vědomice – Žitenice 3:5
(Bláža, Hořejší, Novák – Divecký 2, Novák 2, Šimek)

Libotenice – Bechlín 2:3
(Vokálek, Bělík – Písek, Suchý, Komárek)

V. Žernoseky – Podlusky 11:2
(Beran 4, Záveský 3, Moška, Středa, Válek, Knobloch – Smagovič, Kubeš)

ČFL: Nymburk - Brozany
Chukwuma zase skóroval, Brozany porazily Nymburk

III. třída sk. A:

Lukavec B – Sulejovice 0:3
(Hernych 2, Sailer)

Velemín – Křesín 5:1
(Kavina 2, Růžička, Hýn, Rainer – Mraček)

Třebívlice – Čížkovice
(Buchl)

Vchynice – Pokratice 0:4
(Špic, Janda, Knop, Vlašič)

Libochovany – Úpohlavy 2:5
(Škárka, Šinglovič – Cíl 4, Smola)

Lovečkovice – Travčice 2:5
(Šikl, Šveňha – Starý 2, Stejskal, Šulc, Walentowicz)

Terezín – Libochovice B 4:0
(Mikyska 3, Hadrbolec)

III. třída sk. B:

Rovné B – Ploskovice 5:0
(Gerlický 4, Gipfl)

Hoštka – Radouň 3:1
(Peterka 3 – Brzek)

Litoměřicko D – Budyně 4:0
(Slabý 2, Fišara, Hladký)

Bříza – Lounky 0:4
(Kocourek 2, Vajgl, Rada)

Mnetěš – Židovice 1:0
(Šindelář)

Račice – Úštěk 2:0
(Běloubek, Šíma)

Předonín – Kleneč 2:6
(Tuček, vl. – Kysela 2, Čížek 2, Lacko, Duchoslav)

Fotbal, FK Litoměřicko a FK Dobrovice
Litoměřicko otočilo zápas za devět minut

IV. třída sk. A:

Křešice B – Zahořany 0:1
(Holeček)

Býčkovice – Libínky 6:0
(Andrle 2, Hervert 2, Resutík, Tůma)

Sokol Prackovice – Úštěk B 9:0
(Barták 2, Poláček 2, Netamych, Čuřík, Dolejš, Pohořálek, Veselý)

Medvědice – ASK Lovosice B 2:13
(Hladík, Pytlík – Richter 2, Červenka 2, Krpeš 2, Havránek 2, Zimák, Přeučil, Klug, Marčaník, Poláček)

IV. třída sk. B:

Račiněves – Střížovice 0:5
(Uřídil 4, Humburský)

Podřipan Kostomlaty – Sokol Vražkov 1:2 np
(Melichar – Houdek)

Ctiněves / Libkovice – Přestavlky 2:1
(Pružina, Barcik – Matouch)

Viktorie Budyně B – Podbradec 2:4
(Veselý, Prošek – Michalík 3, Kryl)