Svěřenci trenéra Martina Arazima nasbírali 18 bodů, když pětkrát vyhráli, třikrát remizovali a sedmkrát prohráli (skóre 16:28). Nejlepším střelcem týmu byl zkušený Pavel Veleba, který se trefil pětkrát.

První polovinu soutěže jsme hodnotili s trenérem Bezděkovských Martinem Arazimem.

Jak jste spokojeni s podzimní částí přeboru?

Spokojen jsem pouze částečně. Soutěž jsme rozehráli velmi dobře. Vítězství v Lounech jsme bohužel doma nepotvrdili s Modrou, ale zase se povedlo přivést tři body s Proboštova. Pak však přišel výsledkový i herní útlum. Měli jsme hodně hráčů zraněných, někteří nemohli kvůli pracovnímu vytížení a zbytečně jsme poztráceli hodně bodů. Až závěr soutěže byl podle mých představ a bylo to znát i bodově.

Který zápas vám vyšel, na který byste naopak nejraději zapomněli?

Těžko říct, který zápas nám vyšel nejlépe, výsledkově si nejvíce cením již zmiňovaná utkání v Lounech a v Proboštově. Velmi dobré utkání jsme odehráli ve Štětí, kde jsme byli jasně lepší a remíza byla pro nás spíše ztrátou. Dobrá utkání byla v Jiřetíně, doma s Baníkem Modlany a s Krupkou. Nejhorší zápasy, Litoměřice, Modrá a Strupčice.

Dojde v kádru k nějakým změnám?

Moc k velkým změnám nedojde, do přípravy přijde asi jen David Huja. Kádr je úzký, ale zůstane pohromadě i pro jarní část. Kluci si krajský přebor vykopali a i po 5 letech dokazují, že na to stále mají.

V čele jsou Blšany a Štětí, koho favorizujete na postup?

Jednoznačným favoritem jsou pro mě Blšany, hrají krásný fotbal a mají hodně zkušených hráčů. Štětí je pro mě zklamáním, má sice hodně bodů, ale ne vždy si body uhráli sami hráči. Bohužel tento trend, že se utkání rozhodují jinde než na hřišti, mě na této soutěži mrzí nejvíce.

Kdy a kde zahájíte přípravu na jaro?

Začínáme 15. ledna. Pár zápasů odehrajeme na umělce v Brozanech, kde nám díky Petrovi Klimešovi vytváří opravdu nadstandardní podmínky. Fyzickou přípravu absolvujeme na okruhu ve Vědomicích, posilovnu a spinning pak v A fitnnes aréně.

Kolik bodů chcete na jaře získat?

Možná to bude znít troufale, ale myslím si, že mužstvo má na to, aby uhrálo minimálně 22 bodů. Především však chceme hrát útočně a dávat více gólů. Ty branky nám na podzim chyběly.

Kdo by měl tým táhnout, na koho spoléháte?

Tým je tvořen z několika zkušených hráčů. Není na místě někoho vyzdvihovat. Všichni do jednoho jsou oporami týmu. Věřím že po uzdravení Ondry Čížka se zvedne naše útočná produktivita.

Rád bych ještě touto cestou poděkoval výboru SK Bezděkov v čele s panem Antonínem Jobem dále Městskému úřadu v Roudnici nad Labem a drobným podnikatelům, kteří přispívají na chod klubu, který letos oslavil 100 let od založení. Bez jejich pomoci by tento klub již asi nefungoval.