O výsledku se rozhodlo už ve druhé minutě, kdy se odražený míč dostal k Samselimu, který se z vápna trefil přesně. Domácí nováček v dalším průběhu nic na dobře fungující defenzivu Milešovských nevymyslel, podruhé v sezoně tak odcházel ze hřiště jako poražený.

„Zkrátka se nám dnes vůbec nedařilo. Na zápas musíme rychle zapomenout,“ poznamenal kouč roudnické rezervy Vladimír Urban. „Nemohli jsme vyhrát. Vždyť jsme pořádně nevystřelili, nevytvořili si žádnou šanci. Nenastoupili jsme v úplně ideálním složení, ale přesto jsme měli podat lepší výkon,“ dodal vedoucí domácího týmu Roman Potočný.

Pokratice dokázaly navázat na výhru v derby na hřišti Milešova a porazily třetí Šluknov 4:2, když v polovině zápasu byl stav již 4:0.

„Soupeř ukázal, že není náhodně na předních místech tabulky, nebetonoval a hrál fotbal, což nám vyhovovalo. Padalo nám to tam a dařilo se útočné dvojici Bergmann – Koláček, když Bergmann jednoho góla dal a na zbylé přihrával,“ byl spokojený kouč Pokratic Miloslav Macel s prvním poločasem. „Jasné vedení však po přestávce mužstvo poznamenalo, přestali jsme kombinavovat a dostali dvě branky, které si však Šluknov dát zasloužil. Nyní jedeme na hřiště posledního Přestanova a chceme další body.“

Pouze jeden bod získali fotbalisté Českých Kopist v domácím duelu s celkem Březin, což trenér Jiří Paul bere jako zbytečnou ztrátu.

„Nedařilo se nám, bylo to z naší strany bez života. Hrát jsme začali až posledních dvacet minut po prostřídání. Podařilo se nám vyrovnat po standardní situaci, kdy pokus Bursy ještě hlavou tečoval Petr Podaný.“

Roudnice B – Milešov 0:1
Branka: Samseli, ŽK 2:1, poločas 0:1, r. Koloc, 40.
Roudnice B: Lilko – Koubek, Polák, Starczewski, Stuchlý – Tuháček, Brožík, Gaube, Slavíček – Púčala, Hurda.
Milešov: Šírek – Fiala, Rendl, Pav. Pazdera, Hajný – Hlaváček, Petrik, Hanuš, Samseli – Hřebík, Kotěšovský (Brabenec, Pe. Pazdera, Červený.
Pokratice – Šluknov 4:2
Branky: Koláček 2, Bergmann, Knop – Hajduk, Karpíšek, ŽK 3:2, poločas 4:0, r. Sobol, 100.
Pokratice: Najman – Bobek, R. Krejčík, Vlašič, Mareda – Chvála, Rosenkranc (46. Vosmanský), Knop, Horák – Bergmann (75. Havrda), Koláček.
Č. Kopisty – Březiny 1:1
Branky: Pe. Podaný – Kořínek, ŽK 1:1, poločas 0:0, r. Mráz, 90.
Č. Kopisty: Pekař – Bursa, Plzák, L. Podaný, Šumichrast (40. Bergl, 75. Körmendy) – Matička, Horák, Kutzler, Pa. Podaný (70. Landa) – Satran, Pe. Podaný.