Na první branku se v derby čekalo pouze sedm minut, po akci J. Slavíčka s Púčalou překonal Krejzu poprvé Neuman.

O pět minut později domácí chybovali v rozehrávce a P. Bartůněk bombou srovnal. Na druhé straně překazil radost Neumanovi včasným vyběhnutím Krejza. Roudničtí ale smutnit nemuseli, po rohovém kopu vrátil míč před branku Púčala a P. Slavíček dostal hlavou znovu domácí do vedení.

O chvíli později si do uličky naběhl Polák, který si dovolil i kličku gólmanovi – 3:1. Obdobně si počínal ve 22. minutě také J. Slavíček – 4:1. Snížit sice dokázal opět P. Bartůněk, jenže Roudnice byla při chuti. Do poločasu přidali po pěkných akcích góly postupně J. Slavíček, Neuman a I. Cibulka.

Druhý poločas už neměl takové tempo, domácí viditelně ubrali. Brankostroj se však nezastavil. Gaube připravil tutovku pro R. Cibulku, aby na druhé straně prostřelil Koubka Klouček. Pět minut před koncem překonal střídajícího Krále po přihrávce Gaubeho znovu J. Slavíček. Ihned po rozehrání se ze čtvrté branky radovali Hrobečtí, když Koubka přeloboval dlouhým nákopem Míč. Poslední slovo však patřilo J. Slavíčkovi po akci Mikase s Gaubem.

Milešovu zápas s Rumburkem nevyšel. „Opravdu to nebyl vydařený zápas. Sice jsme měli ze soupeře trochu obavy, ale ty po patnácti minutách opadly. Říkal jsem si, že nemůžeme prohrát. Tlak jsme měli, ale v koncovce jsme byli bezzubí. Hosté zahrozili snad jen dvakrát. Jenže ve druhé půli jsme udělali dvě hrubky a bylo to. Nejprve jsme inkasovali po standardce. Na tu jsme ještě stačili asi deset minut před koncem odpovědět, ale téměř vzápětí Rumburk rozhodl. Je to samozřejmě zklamání, ale nebereme to tak tragicky,“ dodal milešovský šéf Josef Brabenec.

Pokratice rozhodly v první půli. „V prvním poločase jsme předvedli tragický výkon, naši obránci absolutně nestíhali a soupeř nás za to potrestal třemi góly,“ přiznal sekretář Mojžíře Josef Kolankiewicz.

„Sice několik zraněných hráčů chybělo, ale domácí byli jednoznačně ve všech směrech lepší. Spíš nás mrzí, že se zranili další hráči,“ dodal sekretář Křešic Petr Kořán.

Roudnice – Hrobce 10:4
Branky: J. Slavíček 4, Neuman 2, P. Slavíček, Polák, I. Cibulka, R. Cibulka – P. Bartůněk 2, Míč, Klouček, bez karet, poločas 7:2, r. Valenta, 130.
Roudnice B: Kysela (46. Koubek) – Belák, Körmendy, I. Cibulka, Stuchlý – Púčala (78. Mikas), R. Cibulka, Polák, P. Slavíček (40. Gaube) – Neuman, J. Slavíček.
Hrobce: Krejza (64. Král) – Šafránek, Fousek, T. Štorc, Ort – Kouček, L. Štorc, Šerpán, J. Bartůněk – P. Bartůněk, Míč.
Milešov – Rumburk 1:2
Branky: Hanzl – Šott, Šolc, ŽK 2:5, poločas 0:0, r. Zítko, 100.
Milešov: Šírek – Hlaváček,Pe. Pazdera, Pa. Pazdera, L. Hajný – Chmelař (80. J. Hajný), Petrik, Hanzl, Kotěšovský – J. Brabenec (80. P. Brabenec), Musil (80. Rendl).
Pokratice – Mojžíř 3:1
Branky: Vlašič 2, Vosmanský – Vitásek, ŽK 2:3, poločas 3:0, r. Zubr, 100.
Pokratice: Ekrt – Bobek, R. Krejčík, Vlašič, Mareda – Chvála, Faust (46. Rosenkranc), Bergmann, Čejka (58. Fišara) – S. Krejčík, Vosmanský (83. Kyzlík).
Modrá – Křešice 12:0
Branky: Fichtner 4, Podolský 3, Novák 2, Růžička, Černý, Andok, ŽK 2:2, poločas 5:0, r. Beneš, 40.
Křešice: Kouba – Moučka (46 Tirdil st.), Řezníček, Lesche, Tirdil ml. – Němec, Musil, Suchánek, Patka, Pekárek – Lepič (70. Fridrcih).