Lovosice – Č. Kamenice 5:0

Domácí mohli jít do vedení už ve druhé minutě, ale Proft trefil z penalty tyč. Lovosičtí však mohli zůstat v klidu, měli hru ve své moci a bylo otázkou času, kdy některou ze šancí promění ve vedoucí branku. To se podařilo po dvaceti minutách J. Mikolášovi. Do konce poločasu se trefili ještě Trutnovský a Janů. Ve druhé části v pohodě hrající domácí přidali další dvě branky.

Branky: Trutnovský 2, J. Mikoláš, Janů, Hušek, ŽK 2:2, poločas 3:0, r. Spišák, 120.
Lovosice: V. Mikoláš – Drbal, Proft, Hušek, Kočina – L. Trnka (46. Faust), Puravec, Janů (57. Krpeš), Podrazil – J. Mikoláš (68. M.Trnka), Trutnovský.


Milešov – Jílové 4:1

„Sice jsme vyhráli přesvědčivě, ale tak snadné to nebylo. Především v prvním poločase měli hosté určitě častěji míč ve svém držení,“ přiznal šéf domácího klubu Josef Brabenec. Před poločasem se po závaru dostal Milešov do vedení Hanzlem. „Nechtěli jsme připustit, aby na nás Jílové po přestávce vlétlo, tak jsme ho chtěli zaskočit, což se povedlo. Na 2:0 dával placírkou Jirka Brabenec. Pak se po pěkné akci trefil i Lukáš Brabenec. Když hosté snížili, trochu mi zatrnulo, protože opravdu kousali, ale po chvíli jsme dali čtvrtý gól a bylo to. S druhou půlkou jsem maximálně spokojený.“

Branky: L. Brabenec 2, J. Brabenec, Hanzl – Mataj, ŽK 2:3, poločas 1:0, r. Černý, 120.
Milešov: Šírek – Rendl, Pavel Pazdera, Petr Pazdera, L. Hajný – Hlaváček (75. J. Hajný), Hanzl, Kouba (46. L. Brabenec), Levý – Chmelař, J. Brabenec.


Č. Kopisty – V. Březno 1:3

„Už v první půli jsme měli velké šance, ale dvě nevyužil Šonda, když jednou mířil do tyče a dvě Zabloudil. Domácí využili naši chybu a šli do vedení a těsně před přestávkou nás podržel Bázler, když chytil penaltu,“ říkal předseda hostujícího oddílu Václav Lukáš a dodal: „Ve druhém poločase dokázal dvakrát skórovat Zabloudil a třetí gól přidal Stakič, když dorazil míč po Šondově střele do břevna.“

Domácí byli hodně zklamaní. „Je fakt, že v úvodu nás podržel gólman, pak jsme vedli a dvě minuty před půlí kopali penaltu. Plzák ale vystřelil jen slabě doprostřed. To byl rozhodující moment. Ve druhé půli mohli hosté přidat další góly. Naše situace je špatná, není nikdo, kdo by střílel branky. Petr Podaný má trest, v útoku musí hrát obránce Bursa a Plzák, který po zranění začíná. Teď se třeba zranil krátce po vystřídání Hnát a do pole musel Pekař, který vždycky jenom chytal,“ popisoval problémy se složením kádru jeden z domácích trenérů Milan Opava.

Branky: Landa – Zabloudil 2, Stakič, ŽK 2:3, poločas 1:0, r. Paš, 100.
Č. Kopisty: Kubíček – Horák – Bergl, R. Kutzler, Šumichrast – L. Podaný, Landa, V. Kutzler, Matička – Bursa (65. Hnát, 70. Pekař), Plzák (46. Kutzler).