Č. Kopisty – Přestanov 1:3

V důležitém boji o udržení znovu nenastoupili domácí kompletní a soupeři zaslouženě podlehli. Musel jsem požádat o pomoc Teufela, zahrál si i Petr Podaný, který by ještě vůbec neměl na trávníku po zranění být,“ prozradil Jiří Paul, který u týmu jako trenér skončil.

„To ale není tak důležité, horší je, že by mohl skončit i Vráťa Šumichrast, který tady za deset let pro Sokol udělal opravdu hodně. A teď chodí do výboru anonymy. To je neskutečné. Lidská závist a tupost je neomezená.“

Branky: Satran – Voráček 2, Krušina, ŽK 2:2, poločas 1:0, r. Dušek, 130.
Č. Kopisty: Pekař – Kubíček, Plzák, Landa, Šumichrast – Křemenák, Horák, Kutzler, Pavel Podaný (85. Stáňa) – Satran, Teufel (46. Petr Podaný).

Libouchec – Milešov 3:1

Milešov nedokázal zopakovat výkon z minulého kola, kdy zdolal druhý Junior Děčín.

„Domácí se dostali do vedení z první šance, my je pak sice zatlačili, ale přesto jsme po skákavé střele znovu inkasovali. Přesto jsem stále věřil, že máme na to zápas otočit. Drželi jsme míč, ovšem tentokrát nám chyběla finální přihrávka. Petr Pazdera sice hlavou snížil, chybu v naší obraně pak ale potrestal Libouchec potřetí. Pak už to bylo bez šancí a my neměli sílu s tím něco udělat,“ nerad přiznal milešovský šéf Josef Brabenec.

Branky: Hammer, Vyhnal, Hejna – Petr Pazdera, ŽK 2:1, poločas 2:0, r. Šimeček, 100.
Milešov: Rabas – Hlaváček, Pavel Pazdera, Rendl, Hajný – Fiala (75. Chmelař), Petrik, Hanzl, Menhart (70. Kouba) – Kotěšovský, Petr Pazdera.

Jílové – Pokratice 2:1

Pokratičtí sice nezačali v Jílovém špatně, ale vedení po trefě Koláčka ve druhé části neudrželi.

Branky: Just, Ženíšek – Koláček, ŽK 3:5, ČK Ženíšek (Jílové), poločas 0:1, r. Živnůstka, 80.
Pokratice: Ekrt – Kocman, Grunert, Bobek, Mareda – Chvála, Vlašič, Bergmann, Koláček (81. Fišara) – Knop, Písař.

Soběchleby – Roudnice B 2:1

Hosté se dostali díky Černému brzy do vedení, domácí srovnali do poločasu po rohovém kopu a ve druhé půli rozhodli z penalty o zisku tří cenných bodů.

Branky: Hisem, Mráz z pen. – Černý, ŽK 3:3, poločas 1:1, r. Šimeček, 50.
Roudnice B: Votava – Koubek, Körmendy, Polák, Stuchlý – Púčala, Srp, Cibulka, Černý – Gaube, Kysela.

O víkendu je na programu derby Roudnice B – Pokratice, Milešov hostí Soběchleby a České Kopisty jedou do Mojžíře.