Třetí Ploskovice ztrácejí bod a jako jediný tým v soutěži neprohrály. Vedoucí Čížkovice porazily pokratickou rezervu 6:2, přestože po prvních pětačtyřiceti minutách byl stav 3:2. Hosté se ujali vedení a poté snižovali na 2:3, když jejich góly vstřelili Jirásek a Hanzal, za domácí hráče se prosadili dvakrát Zyka a jednou Koždoň. Po přestávce přidali další trefy vítězů dvakrát Horký a Mejta. Sestava Čížkovic: Spodniak – Vipler, Rybár, Mejta, Koždoň – Gajdoš, Horký, Bozděch, Balango (Juren) – Vostrý (Štybr), Zyka.

Druhé jsou v soutěži Třebenice, kterým se započítává kontumace v utkání ve Velkých Žernosekách. Tady skončil první poločas 2:2, když domácí branky vstřelili Homola a Mačaj a hosté kontrovali Vaishajtlem a Hájkem. Po přestávce sice signalizoval pomezní z řad domácích ofsajdovou pozici, ale hlavní rozhodčí nechal akci dokončit a Tomrle skóroval.

To se nelíbilo domácímu brankáři a po protestech si prohlédl zblízka červenou kartu, což však neunesl a po inzultaci se ocitl na zemi rozhodčí Košek, který pak zápas ukončil.

Sestava Třebenic: Kohl – Henych, Niko, Vaishajtl, Rybář – Tregner, Hanousek, Tomrle, Richter – Hájek, Fleischman.

Ploskovice po úvodních dvou remízách na domácím hřišti 0:0 s Třebívlicemi a 2:2 s Bohušovicemi dokázaly pětkrát za sebou zvítězit. Naposledy 3:0 v Úpohlavech, když se v první půli trefili Januška a J. Kosař, který po přestávce skóre uzavřel.

Sestava Ploskovic: Striženec – Hervert, Horký, Rykr, Urban (Lehet) – Januška, J, Kosař, M. Kosař, Vojtěch – Baudler, Jaroš

V dalším kole se střetnou vedoucí celky tabulky, když Třebenice hostí Čížkovice, na Ploskovice čeká domácí duel s celkem Brňan, které jsou páté v pořadí.

Jiří Vítek