V Černivi padl Lukavec, Malé Žernoseky inkasovaly čtyři branky v Budyni a do čela se tak vyhoupl celek Libochovic, který má stejně bodů jako Budyně a Úštěk. I počtvrté v řadě podlehl o branku tým Mékojed a na první bodový zisk jako jediný ze čtrnáctky účastníků čeká.

Černiv – Lukavec 1:0 (0:0). Branka: R. Lubas. Vedoucí celek soutěže poprvé prohrál a poprvé také vyšel střelecky naprázdno. Černiv doma body neztrácí a rozhodla zápas po přestávce.

Liběšice – Podlusky 1:1 (0:0),
Hambálek – Horák. Branky padaly až ve druhé půli a nakonec se soupeři o body podělili.

Mlékojedy – Úštěk 0:1 (0:0)
, Knop. Přestože hráli domácí už od 15. minuty přesilovku po vyloučení hráče Úštěka, podlehli, když se deset minut po přestávce trefil Knop.

Budyně – Malé Žernoseky 4:1 (2:0)
, Šolc 2, Čorič, Filmak – Benda. Před slušnou návštěvou rozhodli domácí o výhře již dvojicí branek do přestávky.

Lovosice B – Polepy 0:1 (0:1)
, Fibich. Polepský kanonýr nezklamal ani tentokrát.

Libochovice – Terezín 5:1 (0:1)
, Netolický 2, Rohlíček 2, Musil – Halamíček. Hostující tým vedení z prvního poločasu neudržel.

Travčice – Žitenice 1:2 (1:0),
Kavina – Náprstek, Jarosz. Domácí překvapivě zklamali.

1. Libochovice⋌ 3 0 1 10:4 9
2. Budyně ⋌3 0 1 9:6 9
3. Úštěk ⋌3 0 1 7:5 9
4. Lukavec ⋌2 1 1 6:3 7
5. Podlusky ⋌2 1 1 5:3 7
6. M. Žernoseky ⋌2 1 1 7:8 7
7. Černiv ⋌2 0 2 9:6 6