Do přestávky měl jen sám Ahmed tři, Gnahoui, Hora po možnostech, jak znásobit vedení. Gólman Loos si několikrát podal ruce se štěstěnou. I z toho důvodu se po první půli odcházelo do kabin jen za stavu 1:0.

Necelé dvě stovky fandů rozjásal poprvé Gnahoui. Další radost přidal až po pauze s přispěním zadáků SK Ahmed. Navýšení skóre zabránila levá spojnice vilémovské branky. Gnahoui litoval, že neubral na síle. Nicméně největší potlesk si vysloužil Loos.

Díky drzému slalomu přes tři hráče a přihrávku na volného Mikoláše. Na druhé straně oplatil Hora stejnou mincí. Položil si stejný počet beků na lopatky a bylo 3:0. Zanedlouho se pokusil rozehnat z gólové parkety sopečný prach Ahmed. Vacek z úhlu snadno připsal čtyřku. Favorit dohrával utkání setrvačností. Soupeři tak nabídl čestnou trefu.

„Přistoupili jsme ke střetnutí zodpovědně. Stejně jako ke kterémukoliv jinému mistráku. Přestože jsme vyhráli jednoznačně, nikdo z očitých svědků by se nedivil, kdybychom poslali hosty domů s mnohem větším gólovým přídělem. To bychom ovšem museli proměňovat šance, které ke skórování přímo vybízely,“ říkal po duelu brozanský Jan Kudlička, který zastoupil na lavičce absentujícího Václava Ryse.

„K výsledku, ale i k hernímu projevu opravdu nemám, co bych pozitivního dodal. Viděli jste to sami,“ povzdychl si kouč poražených Milan Suchomel.
Ve 22. kole čeká Sokol po záchranářském stéblu se sápající Chodov.

Brozany – Vilémov 4:1

Branky:
22. Gnahoui, 50. Ahmed, 66. Hora, 71. Vacek – Kubeš, ŽK 4:1, poločas 1:0, r. Chládek, 180.
Brozany: Kudrna – Tupý, Rada (58. Vaněk), Pešula, Hubený – Hora, Divecký, Corea (72. Kühn), Vacek (72. Veleba) – Ahmed, Gnahoui.