Most B – Brozany. Mostecká juniorka zatím získala pouze tři body, zkušenosti hovoří pro hosty, kteří naposledy (v dubnu) vyhráli v Mostě 1:0.

Bezděkov – Lovosice. Domácí tým už nutně potřebuje body, zatím získal pouze jediný. Lovosický nováček v minulém kole poprvé prohrál, když nestačil na Roudnici. Utkání vyloženého favorita nemá.

Litoměřice – Střekov. Litoměřické už musí strašit žalostná koncovka, ve třech zápasech nedokázali dát gól. Proti Střekovu by smůlu měli protrhnout.

Pokratice – V. Březno. Premiéru v domácím prostředí by měli Pokratičtí ozdobit ziskem tří bodů.

České Kopisty – Mojžíř. Domácí přivezli šťastný bod z děčínského Junioru, kde nebyli lepším týmem. V domácím prostředí už by ale měli nastoupit v silnější sestavě.

Libotenice – Straškov. Vlastní hřiště sice velí Libotenickým vyhrát, ale proti Straškovu to tradičně nebývá jednoduché. Favoritem jsou po lepším startu spíše hosté.

Mšené–lázně – Rovné. Pokud se mšenskolázenští borci nechtějí znovu zachraňovat na poslední chvíli, musí dělat body hlavně před svými příznivci. I když narazí na silný Podřipan.

Hrobce – Roudnice B. Tento zápas bude mít náboj. Hosté jsou sice nováčkem I. B třídy, ale díky pendlerům z prvního týmu zároveň dostatečně zkušeným týmem, který není bez šancí ani na hřišti okresního rivala.

Travčice – Brozany B. Domácí patří k favoritům soutěže, ale brozanská rezerva, která se do přeboru dostala po odhlášení Litoměřic B, nechce hrát druhé housle.

Čížkovice – Velemín. Domácí prostředí by mohlo hrát ve prospěch Čížkovic, které ještě v loňské sezoně nastupovali mezi okresní elitou.