Krupka – Č. Kopisty 2:1

„Sice nemáme body, ale s předvedeným výkonem můžeme být celkem spokojeni. Bohužel jsme nabídli domácím vedení po naší chybě, když gólman neudržel míč. Druhý gól jsme dostali z penalty po nastřelené ruce. Pokutový kop jsme pak ve 39. minutě kopali i my, ale Vašek Kutzler nedal. To byla škoda, do poločasu jsme mohli alespoň snížit,“ litoval po duelu jeden z koučů hostujícího týmu Milan Opava.

„Začátek druhé půle byl takový neslaný – nemastný. A to z obou stran. Ale bylo vidět, že se domácí bojí o výsledek. Do nějakých šancí jsme se dostali, ale proměnili jsme až tu pět minut před koncem, kdy se prosadil s pomocí teče domácích Petr Podaný. Sám jsem zvědavý, jak si domácí poradí s vedoucími Lovosicemi, které tu hrají teď. Pokud ale budou hrát jako proti nám, body si odvezou hosté. Ti na mě působí přece jen kompaktnějším dojmem,“ porovnal kvalitu obou aspirantů postupu Opava.

V dalším kole se České Kopisty představí na domácím hřišti, kde hostí souseda ze středu tabulky – sedmý Junior Děčín.

Branky: Polák, Bikár z pen. – P. Podaný, ŽK 1:2, poločas 2:0, r. Holub, 100.
České Kopisty: Pekař – Horák – Bergl, Landa, Kubíček – Křemenák (72. Hnát), Matička, V. Kutzler, F. Kutzler (80. Stáňa) – Podaný, Bursa.