Maximem tohoto kola byl zisk 14 bodů – to se podařilo triu Václav Melichar, Lukáš Púčala a Josef Tolar. Po přihlédnutí k pomocnému kritériu (počet nastřílených branek v tipovaných zápasech) se stal vítězem Lukáš Púčala. Drobnou cenu (tričko a stokorunový kupon Fortuny) má připravenou v redakci LD.

1. místo
LT0104 Václav Bradáč, Roudnice 8 111

2. místo
LT0098 Josef Tolar, Terezín 14 99
LT0059 Vladimír Púčala, Roudnice 5 99
LT0045 Jiří Malý, Terezín 2 99

5. místo
LT0020 Michal Procházka, Libochovice 5 93
6. místo
LT0024 Martin Prágl ml., Černiv 11 90
LT0092 Jaroslav Morávek, Litoměřice 5 90
LT0021 Petr Barva, Litoměřice 2 90
9. místo
LT0099 Josef Šikner, Terezín 11 87
LT0034 Bohumil Palic, Bechlín 8 87
LT0103 Lenka Bradáčová, Roudnice 5 87
LT0093 Zdeněk Štýbr, Libochovice 5 87
LT0085 Milan Starý, Terezín 2 87
14. místo
LT0080 Petr Donef, Litoměřice 11 84
LT0090 Pavel Čmejrek, Litoměřice 8 84
LT0105 Karel Čmejrek, Čížkovice 5 84
LT0106 Jan Novotný, Čížkovice 5 84
LT0072 Miloslav Faust, Třeboutice 2 84
19. místo
LT0058 Lukáš Púčala, Roudnice 14 81
LT0088 Petr Guth, Litoměřice 11 81
LT0071 Martin Faust, Třeboutice 5 81
LT0026 Jiří Glogovský, Lovosice 5 81
LT0035 Stanislav Janšto, Střížovice 5 81
LT0079 Daniel Jelínek, Štětí 5 81
LT0040 Jaroslav Rybenský, Křešice 5 81
LT0041 Antonín Mareš, Úštěk 2 81
LT0042 Miloslav Mareš st., Úštěk 2 81
LT0067 Jiří Papoušek, Litoměřice 2 81
29. místo
LT0069 Václav Melichar, Straškov 14 79
30. místo
LT0009 Jiří Černý, Libochovice 8 78
LT0011 Miroslav Drdlík, Radovesice 8 78
LT0007 Milan Lachman, Litoměřice 8 78
LT0094 Vladimír Vaněček, Libochovice 8 78
LT0027 Karel Wolf, Lovosice 8 78
LT0089 Martin Oncirk, Litoměřice 5 78
36. místo
LT0010 Jiří Černý ml., Libochovice 11 75
LT0107 Josef Cuchý, Roudnice 8 75
LT0044 Jaroslav Čada, Roudnice 8 75
LT0032 Vladimíra Fuxová, Třebívlice 8 75
LT0095 Jaroslav Chramosta ml., Radovesice 5 75
LT0083 Vratislav Minárik ml., Štětí 5 75
LT0052 Tomáš Rych, Roudnice 5 75
43. místo
LT0119 Martin Houdek, Roudnice 5 74
44. místo
LT0018 Jakub Prágl, Černiv 11 72
LT0016 Tomáš Prágl st., Černiv 5 72
LT0019 František Procházka, Libochovice 5 72
LT0036 Václav Zůna, Libochovice 5 72
LT0073 Marcela Faustová, Třeboutice 2 72
LT0012 Martin Kryner, Libochovice -1 72
50. místo
LT0118 Karel Pokorný, Straškov 5 71
51. místo
LT0070 Miroslava Melicharová, Straškov 8 70
52. místo
LT0004 Vratislav Minárik st., Štětí 5 69
LT0054 Roman Sklenář, Rovné 5 69
LT0025 Jaroslav Fulín, Chotiměř 2 69
LT0074 Věra Palicová, Bechlín 2 69
56. místo
LT0117 Jiří Čulík, Straškov 2 68
LT0043 Miloslav Mareš ml., Úštěk 2 68
58. místo
LT0102 Jan Kudlička, Terezín 5 66
LT0039 Vlastimil Rynda, Litoměřice 5 66
LT0015 Ondřej Rohlíček, Libochovice 2 66
LT0065 Zdeněk Satran, Č. Kopisty 2 66
62. místo
LT0114 Jan Janda, Lovosice 2 65
63. místo
LT0068 Marek Faust, Třeboutice 8 64
LT0017 Jiří Spodniak, Radovesice 8 64
LT0097 Bohumila Chramostová, Radovesice 2 64
66. místo
LT0087 Horymír Davídek, Litoměřice 11 63
LT0053 Radek Plicka, Roudnice n/L 8 63
LT0077 Alois Pečenka, Sutom 5 63
LT0038 Lukáš Rynda, Litoměřice 5 63
LT0022 Roman Fulín, Chotiměř 2 63
LT0013 David Hamr, Roudnice 2 63
72. místo
LT0125 Vladimír Manda, Dolánky 5 61
73. místo
LT0100 Jan Kačírek, Terezín 5 60
LT0061 Stanislav Novotný, Straškov 2 60
LT0037 Vlastimil Rynda ml., Litoměřice 2 60
LT0115 Marcela Skalická, Bohušovice 2 60
77. místo
LT0124 Miroslav Valeš, Litoměřice 0 58
78. místo
LT0028 Jiří Berka, Lukavec 5 57
LT0108 Karel Dvořák, Roudnice 5 57
LT0002 Miroslava Větrovcová, Budyně 5 57
LT0048 Zdeněk Janda, Roudnice 2 57
82. místo
LT0121 Josef Kacálek, Litoměřice -4 56
83. místo
LT0014 Renata Šipulová, Litoměřice 8 54
LT0033 Martin Motejl, Lovosice 2 54
LT0056 Jaroslav Šustera, Roudnice -1 54
86. místo
LT0001 Pavel Havel, Roudnice 0 53
LT0066 Zdeněk Satran ml., Č. Kopisty 0 53
88. místo
LT0047 Pavel Galaš, Bechlín 0 52
89. místo
LT0091 Daniel Morávek, Litoměřice 8 51
LT0101 Josef Mikeš, Terezín 5 51
LT0008 Michaela Práglová, Černiv 5 51
LT0023 Vlastimil Balada, Lovosice 2 51
LT0030 Hana Fuxová, Třebívlice -1 51
LT0081 Milan Měchura, Litoměřice -1 51
LT0055 František Rych ml., Roudnice -1 51
96. místo
LT0110 Jitka Stará, Terezín 8 49
LT0046 Jiří Hlavica, Terezín 2 49
LT0064 Quido Altmann, Litoměřice 0 49
99. místo
LT0005 Václav Riečičiar, Polepy 0 48
100. místo
LT0060 Irena Liscová, Mšené-lázně 5 45
LT0051 Olga Bursíková, Roudnice 2 45
LT0096 Jaroslav Chramosta st., Radovesice 2 45
LT0050 František Rych sen., Roudnice 2 45
104. místo
LT0112 Lenka Buriánková, Lovosice -1 44
105. místo
LT0078 Pavel Křivánek, Poplze 2 43
106. místo
LT0086 Vladimíra Hlavicová, Terezín 0 42
107. místo
LT0130 Miroslav Bartoň, Lukavec 8 41
108. místo
LT0123 Kateřina Stará, Terezín 8 40
LT0063 Karel Barcal, Bechlín 0 40
110. místo
LT0029 Pavel Fux ml., Třebívlice 5 39
LT0003 Jaroslav Větrovec, Budyně -1 39
112. místo
LT0076 Pavel Balšánek, Předonín 0 38
113. místo
LT0062 Irena Altmannová, Litoměřice 0 37
114. místo
LT0031 Pavel Fux st., Třebívlice 5 36
115. místo
LT0113 Miroslav Suchý, Litoměřice 11 35
116. místo
LT0116 Miloslav Pácl st., Brňany 0 33
117. místo
LT0049 Jana Jandová, Roudnice 5 30
LT0109 Marek Barcal, Bohušovice 0 30
119. místo
LT0128 Petr Veselý, Počeplice 8 27
120. místo
LT0122 Miroslav Vondráček, Č. Kopisty 0 24
121. místo
LT0075 Jaroslav Balšánek, Předonín 0 23
122. místo
LT0111 Eva Bližíková, Libochovice 11 22
LT0084 Jiří Barcal, Bohušovice 0 22
124. místo
LT0057 Božena Rychová, Roudnice 8 18
125. místo
LT0126 Čestmír Bach, Přestavlky 0 13
LT0129 Libor Hrnčíř, Úpohlavy 0 13
127. místo
LT0127 Pavel Chromík, Rovné 0 5
128. místo
LT0006 Martin Jirásek, Lounky 0 1
129. místo
LT0082 František Čeloud, Litoměřice 0 -2
130. místo
LT0120 Mikuláš Guláš, H. Beřkovice 0 -27