Straškov – Mšené–lázně 3:1

Okresní derby skončilo dvoubrankovou výhrou domácích, kteří se posunuli na pátou příčku. „Za stavu 2:1 jsme měli nějaké šance, ale nedali jsme, takže se vracíme s prázdnou,“ smutnil stoper hostů Luboš Ouzký.

Branky: Blažek 2, Sekera – J. Trejbal, ŽK 2:6, ČK M. Trejbal (Mšené–lázně), poločas 0:0, r. Bretschneider, 150.
Straškov: Neuwirth – Švec, Šeba, Vlastník (46. Mareš) – Novotný, Šimral, Blažek, Hlavsa – Šindelář, Sekera – Pecina (65. Kloub ml.).
Mšené–lázně: Fiala – M. Trejbal – Albrecht, Ouzký, Ejem – M. Brůža, J. Trejbal, Husák, Brzák – Šumbera (Luk. Albrecht), Dvořák (J. Brůža).

Trnovany – Černiv 4:2

„Nehráli jsme dobře, po tom výkonu jsme si body nezasloužili,“ přiznal černivský kormidelník Marcel Týce. „Zase jsme museli míchat sestavou, což není dobře. Nedařilo se nám především v záloze. Teď máme dva zápasy doma. Musíme věřit, že se nám podaří uspět.“

Branky: Desenský 2, Hojka, Němec – Netolický, J. Lubas, ŽK 0:1, poločas 2:1, r. Bouma, 50.
Černiv: Chodura – Moc (Spodniak), Malíř, Horák, Janů – J. Lubas, Voborský, Prágl (Klíma), Miko – Netolický, Ján (Weiss).