II. třída: Libochovice – Podlusky 3:1 (2:1), Mach, Musil, Rohlíček – Horejsek, ČK Rejhon (P.), r. Novotný, 70. Prackovice – Dobříň 1:3 (0:1), Schafran – Bouša, Mrázek, Wolf, r. Sýkora, 40. Čížkovice – Roudnice B 2:2 (2:1), Koždoň, Drátovník – Čaněk, Púčala, r. Bartoš, 50. Žitenice – Lukavec 1:5 (0:2), Steklý – Hamza 2, Udatný 2, Fraňous, r. Hlaváček, 60. Litoměřice B – M. Žernoseky 0:1 (0:0), Spěváček, ČK Kunert (L.), r. Žilka, 60. Mlékojedy – Travčice 1:4 (1:2), Pelikán – Zich 2, Mazánek, Kavina, r. Došek, 60. V. Žernoseky – Budyně 0:3 (0:0), Rážek, Wippler, Hampl, ČK Jovačič (B.), r. Starý, 60.

III. třída sk. A: Račice – Bříza 5:1 (4:1), Guriš 4, Frelich – Tesař, r. Mikas, 70. Lounky – Střížovice 2:0 (1:0), Cimr, Jirásek, r. Novotný, 60. Židovice – Dušníky 0:2 (0:0), Yaremchuk, Hejna, r. Andrle, 60. Polepy – Předonín 4:0 (3:0), R. Kubeš, Vácha, Dyrynk, Svoboda, r. Oncirk, 100. Bechlín – Kleneč 6:0 (3:0), M. Tichý 3, Carda, M. Suchý 2, r. Huml, 70. Vražkov – Rovné B 1:2 (1:2), Priesol – Vlček, Fuksa, r. Kocsis, 40. Hoštka – Straškov B 0:2 (0:1), Rous, Mihula, ČK Stýblo – Pospíchal, r. Biolek, 50.

III. třída sk. B: Vchynice – Zahořany 3:1 (0:0), Kroupa 2, Kovařík – Novák, r. Schmidt, 50. Libochovany – Lovečkovice 1:0 (0:0), Vavřička, r. Pekárek, 60. Brňany – Bohušovice 1:2 (0:1), Dudek – Hadrbolec 2, r. Valach, 100. Velemín – Třebušín 1:0 (1:0), Veit, r. Starý, 40. Lovosice B – Úpohlavy 4:2 (2:1), Krpeš 3, Espinoza – Horký 2, r. Andrle, 60. Milešov B – Terezín 4:0 (2:0), Hladík 2, Brabenec, Hlaváček, r. Husar, 40. Ploskovice – Brozany B 2:3 (1:1), Janoš, Kosař – Kühn, Horna, Manda, r. Hořejší, 20.

IV. třída sk. A: Černiv B – Třebívlice 7:1 (1:0), Spodniak 3, Hrdý 2, Prágl, Horák – Fux, r. Gerstenberger, 40. Radovesice – Sulejovice 6:1 (3:0), Koškuba 4, Fictum, Čížek – Kučera, r. Andrle, 60. Siřejovice – Bohušovice B 5:1 (3:0), Šírek 3, Martykán, Král – Buřič, r. Měchura, 100. Libochovice B – Dubany 4:1 (2:0), Hemerka 2, Černý, Oliva – Baláž, r. Schmidt, 100. Lukavec B – Podsedice 4:1 (0:0), Červený 2, Kunert, Brejtr – Bičík, r. Vlašič, 40. Křesín – Třebenice 0:3 (0:1), Kalivoda 2, Tomrle, ČK Hrdý – Hořejš, r. Starý, 70.

IV. třída sk. B: Travčice B – Mlékojedy B 2:1 (1:0), Novák, Kubeš – Krastý, r. Biolek, 100. Libínky – Býčkovice 0:3 (0:0), Novák, Kara, Marek, r. Bartůněk, 30. Robeč – Lovečkovice B 3:5 (3:1), Minárik 2, Herman – Šveňha 2, Drbal 2, Lasche, r. Janda, 50. Liběšice B – Pokratice B 1:4 (0:1), Mikas – Brutovský 2, Hladký, Markula, r. Torač, 70.

IV. třída sk. C: Libkovice – Mšené–lázně B 2:6 (1:2), Helcl, Fejfar – Hlaváček 3, Kalous, Brůža, Tumpach, r. Mikan, 20. Počeplice – Hrobce B 4:1 (1:1), Bartko 2, Běloubek 2 – Henych, r. Bartoš, 40. Vražkov B – Podbradec 5:1 (1:1), Martínek 3, Roman, Chotěbor – Košťál, r. Sýkora, 50. Dušníky B – Ctiněves 2:2 (1:2), Luvai, Pospíchal – Papadopulos 2, r. Huml, 50. Račiněves – Budyně B 2:4 (0:2), Černý, Štemberk – Jelínek 2, Blecha, Svoboda, r. Novotný, 50. Vědomice – Kostomlaty 2:4 (2:1), Horejsek, Hubálek – Krš, Kořínek, Suchý, Kapoun, r. Torač, 50.

II. třída
1. SK Roudnice B⋌ 15 2 2 67:20 47
2. FK Travčice ⋌14 2 3 48:17 44
3. SK Malé Žernoseky⋌ 13 2 4 36:23 41
4. SK Lukavec ⋌12 0 8 59:28 36
5. FK Libochovice ⋌9 7 3 38:18 34
6. Viktorie Budyně ⋌ 10 2 7 36:33 32
7. FK Mlékojedy 2005 ⋌9 2 8 38:33 29
8. Chemička Dobříň⋌ 7 2 10 28:46 23
9. FK Viktorie Čížkovice ⋌ 6 2 11 38:51 20
10. FK Litoměřice B⋌ 5 3 11 31:55 18
11. Dynamo Podlusky⋌ 5 2 12 19:33 17
12. Žitenice ⋌5 1 13 26:46 16
13. Sokol Velké Žernoseky ⋌4 3 12 26:50 15
14. Sokol Prackovice ⋌4 2 14 24:61 14

III. třída sk. A
1. FK Polepy ⋌12 4 3 62:28 40
2. Sokol Straškov B ⋌12 1 6 56:32 37
3. Lounky-Chodouny ⋌11 4 4 47:33 37
4. FK Bechlín ⋌10 4 5 56:30 34
5. SK Dušniky-Přestavlky⋌ 9 6 4 44:17 33
6. Sokol Hoštka ⋌9 6 4 39:22 33
7. Sokol Vražkov ⋌8 6 5 45:26 30
8. SK Židovice ⋌8 4 7 41:31 28
9. SK Předonín ⋌7 7 5 36:29 28
10. Dynamo Střížovice ⋌6 3 10 32:38 21
11. Podřipan Rovné B ⋌5 0 14 27:74 15
12. Sokol Bříza ⋌3 4 12 25:59 13
13. Viktorie Kleneč⋌ 4 1 14 29:89 13
14. Sokol Račice⋌ 4 0 15 22:53 12

III. třída sk. B
1. Sokol Terezín ⋌15 2 2 53:20 47
2. Sokol Brozany B ⋌13 1 5 83:19 40
3. Sokol Libochovany ⋌10 4 5 31:21 34
4. Slavoj Bohušovice ⋌9 6 4 39:23 33
5. Kalich Třebušín ⋌9 3 7 26:29 30
6. ČFK Brňany ⋌9 2 8 42:29 29
7. SK Velemín ⋌9 2 8 36:47 29
8. Sokol Milešov B ⋌7 2 10 40:39 23
9. Lovochemie Lovosice B⋌ 6 4 9 31:51 22
10. Sokol Ploskovice⋌ 5 5 9 24:43 20
11. Lovečkovice ⋌5 4 10 29:40 19
12. Sokol Úpohlavy⋌ 5 3 11 20:42 18
13. Sokol Zahořany ⋌5 2 12 28:45 17
14. FK Vchynice ⋌5 2 12 22:56 17

IV. třída sk. A
1. Sokol Třebenice ⋌13 0 2 45:20 39
2. FC Dubany ⋌10 2 3 37:21 32
3. SK Lukavec B ⋌9 2 4 39:36 29
4. FK Libochovice B ⋌9 1 5 49:30 28
5. Sokol Radovesice ⋌8 2 5 38:26 26
6. Sokol Podsedice ⋌7 4 4 37:30 25
7. Sokol Černiv B ⋌7 0 8 39:35 21
8. SK Třebívlice ⋌5 3 7 29:35 18
9. FC Siřejovice ⋌3 5 7 30:43 14
10. Sokol Křesín ⋌3 3 9 22:33 12
11. Slavoj Bohušovice B ⋌2 1 12 22:44 7
12. Slavoj Sulejovice⋌ 1 3 11 17:51 6

IV. třída sk. B
1. Sokol Pokratice B ⋌10 1 2 56:10 31
2. FK Travčice B ⋌8 2 2 47:9 26
3. Slavoj Úštěk B⋌ 8 1 2 43:26 25
4. Lovečkovice B ⋌8 0 4 32:25 24
5. Sokol Brocno⋌ 7 0 5 29:23 21
6. SK Liběšice B ⋌7 0 6 35:34 21
7. FK Mlékojedy 2005 B ⋌5 0 7 28:27 15
8. Sokol Býčkovice ⋌5 0 8 26:36 15
9. Sokol Libínky⋌ 1 1 11 10:59 4
10. Sokol Robeč ⋌0 1 12 10:67 1

IV. třída sk. C
1. SK Hrobce B ⋌13 0 2 69:17 39
2. Podřipan Kostomlaty ⋌11 2 2 49:22 35
3. Čechie Mšené–lázně B ⋌11 0 4 69:31 33
4. Sokol Ctiněves ⋌10 2 3 53:30 32
5. SK Sahara Vědomice ⋌8 4 3 48:28 28
6. Viktorie Budyně B ⋌7 2 6 36:40 23
7. Sokol Vražkov B ⋌7 1 7 43:38 22
8. Daewoo Šťastný Počeplice ⋌6 3 6 34:46 21
9. Sokol Račiněves ⋌3 1 11 24:45 10
10. SK Dušníky-Přestavlky B⋌ 2 2 11 12:45 8
11. Podbradec ⋌2 0 13 30:72 6
12. Sokol Libkovice⋌ 1 1 13 15:68 4

František Čeloud