Ten čtvrtý mezi FK Jílové a dorostem ústeckého FK byl přeložen a hrál se v neděli večer. V odehraných duelech stojí za povšimnutí střelecké hody v utkání mezi Českou Kamenici a Sokolem Černiv, ve kterém padlo celkem osm branek. Spokojenější vyšli z této přestřelky českokameničtí hráči.

Celkem překvapivým výsledkem skončilo utkání mezi pořádajícím Juniorem Děčín, který hraje I. A třídu a Jiskrou Modrá, jenž patří již dlouhou řadu let ke stálým účastníkům krajského přeboru, tedy soutěže o třídu výše. Papírovým favoritem tedy byla Jiskra, ta svou roli ale výsledkově plnila pouze v první půli. Závěr utkání ale zvládli lépe hráči Junioru.

Naopak třetí utkání žádné překvapení nepřineslo a Šluknov „povinně“ porazil Březiny.

Junior Děčín – Modrá 2:1 (0:1). Jiskra se v první půli ujala vedení brankou z pokutového kopu a dlouho svůj náskok hlídala. Nezvládla však poslední čtvrthodinu, ve které Junior dvěma góly otočil vývoj ve svůj prospěch.
Branky: 74. Matějka, 86. Bárta – 27. Štercl z PK. Před 50 diváky řídil Šimeček.

Plaston Šluknov – Březiny 2:1 (0:0). Góly začaly padat až po obrátce a z očekávaného vítězství se radoval Plaston. Březiny na turnaji ještě nezískaly ani bod.
Branky: Kirchner, Blažek – Čapek. Před 30 diváky řídil Tyl.

Česká Kamenice – Černiv 5:3 (1:0). Po obrátce se na hřišti rozpoutaly hotové střelecké manévry.
Branky: Mitruška 3, Jahelka, Čureja z PK – Filipec 2 (1 x z PK), Prágl z PK. Před 20 diváky řídil Florián.