TURNAJ: Milešovu se v Krupce nedaří

Milešov - Po čtvrtém kole zimního turnaje Knauf Insulation Cup 2009 se v čele tabulky drží tři desetibodové celky, které zatím zůstávají neporaženy. Proboštov, Oldřichov a Modlany v Krupce demonstrují svoji sílu.f

2.2.2009

Milešov - České KopistyFoto: Václav Sedlák

Dalším neporaženým týmem turnaje jsou Soběchleby, které ve víkendovém šlágru remizovaly s vedoucím Proboštovem 3:3. S dosavadními výsledky krupského turnaje mohou být hodně nespokojeni fotbalisté Duchcova, kteří prohráli i svůj čtvrtý zápas. Tentokrát nestačili na teplické dorostence, kteří svěřencům trenéra Ladislava Erbena nasázeli čtyři branky. Společně s Duchcovem okupují dolní patra tabulky týmy Milešova a Libouchce.

Teplice (B dorost) – Duchcov 4:2. Branky: Ivacko 2, Laibl, Kodeš – Chochola, Sirovátka z pen. Do zápasu vstoupil lépe tým Duchcova. Postupem času ale jeho výkon uvadal, čehož tepličtí mladíci dokázali využít. Dostali se do tříbrankového náskoku a i po prostřídání s přehledem kontrolovali vývoj hry. Duchcov už jen korigoval z penalty.

Libouchec – Modlany 2:4. Branky: Hejna, Wild – Janota, J. Vavrinec, Glöckner, T. Vavrinec. Modlany v prvním poločase jednoznačně dominovaly. Ve druhé půli se výkon Libouchce zlepšil. To však týmu z Ústecka na zvrácení zápasu stačit nemohlo.

Oldřichov – Kopisty 2:1. Branky: Fryč, Dolejška – Štěpnička. Vyrovnaný duel rozhodla branka, která padla v nastavení. Vítězství Oldřichova se nezdá být zasloužené, zápasu by více slušela remíza.

Proboštov – Soběchleby 3:3. Branky: Gerboc, Satran, Bílý – Mráz 2, Šanda. Zprvu nudná partie se ve druhém poločase zvrtla v napínavý duel, který rozhodla hrubka brankáře Proboštova.

Milešov – Krupka 2:4. Branky: Hanzl 2 – Hricák 2, Pinďák, Bikár. Krupka šla v utkání, hraném pod umělým osvětlením a za neustávající sněhové vánice, rychle do dvoubrankového vedení. Po změně stran však byla její dominance minulostí. K vidění bylo spíše krupské trápení, čehož dokázal Milešov využít ke kosmetickému vylepšení skóre.

2.2.2009 VSTUP DO DISKUSE

V Hradu budou moci občané vznést své připomínky k dopravě v Litoměřicích.

Radnice zve do Hradu na diskuzi o dopravě v Litoměřicích

Poradenství k oddlužení využilo jedenáct zadlužených

Na Hazmburk se lidé dostanou bezpečněji

Hazmburk - Ochoz Bílé věže se dočkal kýžené obnovy. Dosavadní dřevěná konstrukce schodiště vložená do věže byla vlivem zatékání v horních partiích již dožitá, proto Národní památkový ústav jako správce objektu přistoupil k opravě.

Začínajícím autorům radila v knihovně spisovatelská esa

Litoměřice – Miloš Urban s Josefem Formánkem vybrali vítěze 9. ročníku literární soutěže Máchovou stopou.

Provozovatel restaurace: Chci dovézt na Milešovku cimbálovou muziku

Milešovka - Půl roku provozuje František Marčík restauraci na nejvyšší hoře Českého středohoří. Předchozí nájemce ji zavřel na protest proti elektronické evidenci tržeb (EET).

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Litoměřicko - Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Litoměřického deníku! 20. listopadu v něm najdete fotbalisty SK Roudnice nad Labem, a to U19 a U17.