FK Litoměřice – FK Louny 0:5 (0:4)

Zahajovací utkání 3. kola jednoznačně ovládli domácí, kteří již do poločasu nasázeli Litoměřicím (KP) čtyři branky, aby nakonec vyhráli jasně 5:0. Litoměřice tak i po třech kolech zůstávají na dně tabulky bez bodu. O výhru týmu pořádajícího klubu se zasloužil zejména Lukáš Müller, autor hattricku.
„Byla to tragédie. První gól jsme dostali po hrubce, druhý po ruce Krejzy z penalty. Pak rozhodčí odpustil penaltu domácím, ale na nás ji vzápětí pískl po ruce postrčeného Grunerta. Po třetím gólu to bylo jasné,“ přiznal trenér Litoměřic Milan Chlouba.

Branky: Müller 3 (2 z pen.), Kouba, Hasil.
Litoměřice: Fišer – Krejza – Novoný, Slivanský, Smetana – Novák, Grunert, Koláček, Cíař – Ivančo, Hranička (Janda).

Horní Jiřetín – L. Chomutov 1:2 (1:1). V dalším utkání si první vítězství připsali hráči LoKo Chomutov, když těsně zdolali Horní Jiřetín 2:1. Branky: Filo – Campr, Tichý.

Slavoj Žatec – Sokol Březno 3:1 (1:1). Vedoucí tým turnaje se dlouho trápil a rozhodující dvě branky vstřelil až v posledních pěti minutách z pokutových kopů. Branky: J. Jarolím, Heinc (pen.), Baierl (pen.) – F. Rezek (pen.)

Tatran Kadaň – Sokol Vraný 6:2 (2:2). Hosté přijeli jen v deseti. V průběhu utkání sice tým doplnil jedenáctý, ale když vzápětí odstoupil jiný, nemohli „sálovci“ z Vraného stačit na Kadaň (hraje o dvě třídy výše), zejména když se posílila o některé hráče z Blšan a trenér Jan Lím měl k dispozici 16 mužů. Branky: Mikeš 2 (obě z pen.), M. Lesniak, Uhlík, Zapský, Kolman – David 2.