V zahajovacím ranním zápase dvou účastníků krajského přeboru přehrál žatecký Slavoj tým AFK LoKo Chomutov jasně 3:0 a po dvou kolech je se ziskem šesti bodů a skóre 6:0 vedoucím týmem turnaje. Dobře si vedl také pořádající FK Louny, který využíval rychlý přechod k protiútokům, které dokázal efektivně využít. Výhrou 3:1 nad týmem krajského přeboru Tatranem Kadaň se dostal na druhé místo tabulky. Nedařilo se jedinému zástupci Litoměřicka v turnaji – celku FK Litoměřice. Ten podlehl Sokolu Březno. V čele střelecké tabulky je kadaňský Pavel Sachar, který už nastřílel čtyři branky.

Sokol Březno – FK Litoměřice 3:2 (0:2)

Branky: Pichlík 2, Rezek – Koláček 2.
Utkání přineslo dramatickou podívanou, ve které dokázalo Březno po změně stran třemi góly smazat dvougólovou poločasovou ztrátu na účastníka KP a otočilo výsledek. Litoměřice tak překvapivě zůstávají po dvou kolech bez bodového zisku na samém dně tabulky.

Další výsledky: Vraný – Horní Jiřetín 3:1 (1:1). Branky: Bauer 2, Cimrman – Vomáčka. L. Chomutov – Slavoj Žatec 0:3 (0:2). Branky: Jarolím, Paul, Macháček. FK Louny – Tatran Kadaň 3:1 (2:0). Branky: Kouba, Suchý, Kalivoda – Sachar.


FK Litoměřice - Štětí 2:1

Litoměřičtí fotbalisté odehráli o víkendu ještě jedno utkání. Už v sobotu porazili na mělnické umělé trávě rivala ze Štětí 2:1. Vedli po brance Hraničky z přímého kopu, na 2:0 pak po závaru zvyšoval J. Grunert. Štětští svěřenci Lukáše Fišera dvě minuty před koncem korigovali Myškou na konečných 2:1.

„Snažíme se vyzkoušet co největší počet hráčů, jezdí s námi borci z béčka i dorostu. Kluci už mají v nohou nějaké ty naběhané kilometry, hra je plná nepřesností,“ uvědomuje si litoměřický trenér Milan Chlouba.

„V Lounech jsme nad Březnem vedli už 2:0, ale pak jsme udělali hrubé individuální chyby. Já neříkám, že nás výsledky nezajímají, ale určitě teď nejsou nejpodstatnější. Nyní nás čeká ještě zápas v Lounech a po něm odjíždíme na soustředění do Vilémova. Mělo by nás jet kolem devatenácti. Některé nepustí pracovní povinnosti, ti budou mít individuální plán, jiné zase zranění. To je třeba případ Kekuleho, který má natažené vazy v koleni.“