VYBRAT REGION
Zavřít mapu

NIŽŠÍ SOUTĚZE: Hrobecká rezerva rozstřílela Račiněves

Litoměřice - V dalším kole okresních fotbalových soutěží dospělých dosáhli rekordního vítězství hráči hrobecké rezervy, kteří ve IV. třídě sk. C rozstříleli Račiněves 12:0. V přeboru překvapil debakl Litoměřic B v Travčicích.

18.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační obrázekFoto: Hradecký deník

II. třída:

Podlusky – Lukavec 3:1 (0:0), Kalous 2, Hlaváček – Udatný, ČK Hlaváček (P.), vykázán trenér domácích, r. J. Starý, 30. Travčice – Litoměřice B 7:0 (2:0), Janouš 3, Kavina, Zich, Schmidt, Krch, r. Žilka, 100. Budyně – Libochovice 0:0, r. Hlaváček, 100. Dobříň – Čížkovice 3:4 (1:1), Fryč 2, Horký – Zika 2, Král, Koždoň, ČK Kubec (Č.), r. M. Novotný, 50. M. Žernoseky – Žitenice 2:1 (1:1), Liška, Kudlička – Fádler, r. Holec, 70. Roudnice B – V. Žernoseky 1:0 (0:0), Horáček, ČK Krajč (R.), r. Mikas, 30. Prackovice – Mlékojedy 1:1 (0:1), Židů – Rozengranc, ČK Židů (P.), r. Měchura, 30.

1. SK Roudnice B ⋌4 0 0 16:3 12
2. FK Mlékojedy 2005⋌ 3 1 0 9:3 10
3. FK Travčice ⋌3 0 1 10:3 9
4. SK Sokol Malé Žernoseky ⋌2 1 1 6:5 7
5. SK Lukavec ⋌2 0 2 9:6 6
6. Dynamo Podlusky⋌ 2 0 2 6:6 6
7. FK Viktorie Čížkovice ⋌ 2 0 2 14:15 6
8. Chemička Dobříň ⋌1 1 2 7:7 4
9. FK Libochovice ⋌ 1 1 2 4:5 4
10. Viktorie Budyně ⋌1 1 2 8:12 4
11. FK Litoměřice B ⋌1 1 2 8:17 4
12. Žitenice ⋌1 0 3 10:15 3
13. Sokol Velké Žernoseky ⋌1 0 3 5:10 3
14. Sokol Prackovice ⋌0 2 2 5:10 2


III. třída sk. A:

Střížovice – Židovice 2:1 (1:0), Smrček, Jachek – Jirásek, r. Andrle, 110. Polepy – Lounky 5:1 (3:1), Fibich 4, Vála – Král, r. Sýkora, 80. Dušníky – Vražkov 2:1 (1:1), Horák, Hubálek – Bukovský, r. Bartoš, 40. Bříza – Bechlín 1:2 (0:0), Tesař – Mazanec 2, r. Mikan, 23. Kleneč – Hoštka 0:2 (0:1), Tuček, Sailer, r. Gerstenberger, 40. Straškov B – Rovné B 7:0 (2:0), Hyšman, Houdek, Blažek, Šindelář, Pekař, Rous, r. Bartůněk, 70. Předonín – Račice 1:3 (1:2), Bubeníček – Arazim, Havlík 2, r. Valach, 120.

1. SK Dušniky-Přestavlky⋌ 3 1 0 13:1 10
2. Sokol Hoštka⋌ 3 1 0 11:3 10
3. Straškov B ⋌3 0 1 20:5 9
4. Dynamo Střížovice ⋌3 0 1 8:6 9
5. FK Polepy ⋌2 1 1 12:10 7
6. Lounky-Chodouny⋌ 2 1 1 11:9 7
7. FK Bechlín⋌ 2 1 1 7:7 7
8. Sokol Vražkov⋌ 2 0 2 14:5 6
9. SK Židovice ⋌2 0 2 13:9 6
10. Sokol Račice ⋌1 0 3 5:11 3
11. Viktorie Kleneč ⋌1 0 3 9:17 3
12. SK Předonín ⋌0 2 2 3:10 2
13. Sokol Bříza ⋌0 1 3 3:14 1
14. Podřipan Rovné B ⋌0 0 4 2:24 0


III. třída sk. B:

Bohušovice – Lovosice B 0:4 (0:0), Hušek 2, Espinoza, Kuti, r. Janda, 40. Zahořany – Třebušín 3:2 (1:2), Novák 2, Jirkovský – Mužík 2, r. M. Starý, 40. Terezín – Brňany 2:1 (2:1), Lepič, Mayer – Halamíček, ČK Poruba (B.), r. M. Novotný, 110. Brozany B – Libochovany 1:1 (0:1), Vaněk – Novák, r. Hampl, 50. Úpohlavy – Vchynice 0:0, r. Huml, 30. Lovečkovice – Velemín 2:5 (1:1), Šveňha 2 – M. a E. Rainer, Pour, Navrátil 2, r. Benda, 50. Milešov B – Ploskovice 4:1 (3:0), Brabenec 2, Oliva, Stano – Dráha, r. Husar, 60.

1. Sokol Terezín ⋌4 0 0 15:3 12
2. Lovochemie Lovosice B⋌ 2 2 0 7:1 8
3. FK Vchynice⋌ 2 1 1 6:6 7
4. Sokol Zahořany⋌ 2 0 2 5:11 6
5. SK Velemín ⋌2 0 2 10:17 6
6. Sokol Úpohlavy ⋌1 2 1 6:3 5
7. Kalich Třebušín ⋌1 2 1 3:3 5
8. Sokol Libochovany⋌ 1 2 1 5:6 5
9. Sokol Brozany B⋌ 1 1 2 9:4 4
10. ČFK Brňany ⋌1 1 2 6:5 4
11. Sokol Milešov B ⋌1 1 2 6:7 4
12. Lovečkovice ⋌1 1 2 6:8 4
13. Sokol Ploskovice⋌ 1 1 2 5:11 4
14. Slavoj Bohušovice ⋌1 0 3 8:12 3


IV. třída sk. A:

Třebívlice – Libochovice B 2:3 (1:1), Saier 2 – Sailer 2, Kratochvíl, r. Vlašič. Bohušovice B – Radovesice 1:4 (0:0), Valenta – Koškuba 3, Beránek, ČK Káža (B.), r. Huml, 50. Třebenice – Siřejovice 3:2 (2:1), Vodenka, Washeitl, Mareš – Šírek, Hnida, r. M. Svoboda, 30. Dubany – Podsedice 2:1 (0:0), Svoboda, Vohánka – Bičík, r. Bartoš, 40. Křesín – Černiv B 2:1 (1:0), Figr, Malý – Prágl, r. Oncirk, 50. Sulejovice – Lukavec B 1:1 (1:1), r. Oncirk, 60.

1. FC Dubany⋌ 2 0 0 9:2 6
2. FK Libochovice B⋌ 2 0 0 9:3 6
3. Sokol Radovesice ⋌2 0 0 5:1 6
4. SK Lukavec B ⋌1 1 0 4:2 4
5. Sokol Podsedice ⋌1 0 1 5:3 3
6. Sokol Černiv B ⋌1 0 1 4:3 3
7. Sokol Křesín ⋌1 0 1 2:2 3
8. Sokol Třebenice ⋌1 0 1 4:9 3
9. Slavoj Sulejovice ⋌ 0 1 1 2:5 1
10. FC Siřejovice ⋌0 0 2 3:6 0
11. SK Třebívlice⋌ 0 0 2 3:6 0
12. Slavoj Bohušovice B ⋌0 0 2 2:10 0


IV. třída sk. B:

Lovečkovice B – Libínky 2:0 (1:0), Šveňha, Lasche, r. Vlašič, 50. Robeč – Liběšice B 0:4 (0:2), Holub 2, Barnet, Havlíček, ČK Minárik – Gernát, r. Mikan, 10. Pokratice B – Travčice B 0:0, r. Janda, 30. Býčkovice – Brocno 3:1 (2:0), Marhan, Tůma, Bílek – Florián, r. Andrle, 70.

1. Lovečkovice B ⋌2 0 0 6:0 6
2. SK Liběšice B⋌ 2 0 0 6:1 6
3. FK Travčice B⋌ 1 1 0 8:0 4
4. Sokol Brocno⋌ 1 0 1 5:3 3
5. Slavoj Úštěk B ⋌1 0 0 3:1 3
6. Sokol Býčkovice⋌ 1 0 1 3:9 3
7. Sokol Pokratice B ⋌0 1 1 1:3 1
8. Sokol Libínky ⋌0 0 2 1:4 0
9. FK Mlékojedy 2005 B⋌ 0 0 1 0:4 0
10. Sokol Robeč⋌ 0 0 2 0:8 0


IV. třída sk. C:

Mšené–lázně B – Dušníky B 3:1 (2:0), Zoubek, Kejř, Trejbal – Demeter, r. Krček, 50. Kostomlaty – Libkovice 3:0 (2:0), Uglaj 2, Minač, r. Pekárek, 80. Hrobce B – Račiněves 12:0 (7:0), Aust 3, Knoflíček 2, Benát 2, Klouček 2, Tregner, Řebíček, r. Pekárek, 40. Budyně B – Podbradec 1:4 (0:3), Prášek – Košťál 2, Matousch, Lahovský, r. M. Svoboda. Ctiněves – Vražkov B 6:3 (3:0), Papadopulos 2, Livora, Černý, Mrňák, Lomaz – Houdek, Martinek, Szatvar, r. Holec, 40. Vědomice – Počepice 4:0 (4:0), Chládek 2, Nevečeřel, Vágner, r. Kocsis, 30.

1. SK Hrobce B ⋌2 0 0 14:1 6
2. Sokol Ctiněves ⋌2 0 0 14:5 6
3. SK Sahara Vědomice ⋌2 0 0 9:0 6
4. Čechie Mšené–lázně B ⋌2 0 0 4:1 6
5. Viktorie Budyně B ⋌1 0 1 6:6 3
6. Podřipan Kostomlaty ⋌1 0 1 5:5 3
7. Podbradec ⋌1 0 1 6:9 3
8. Sokol Libkovice ⋌0 1 1 1:4 1
9. Daewoo Šťastný Počeplice⋌ 0 1 1 1:5 1
10. Sokol Vražkov B⋌ 0 0 2 4:8 0
11. SK Dušníky-Přestavlky B⋌ 0 0 2 1:8 0
12. Sokol Račiněves ⋌0 0 2 0:13 0

AUTOR: František Čeloud

18.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V lovosickém lesoparku Osmička vzniklo broukoviště
6

Lesopark čeká masivní kácení, přeměna zeleně v Lovosicích pokračuje

Setkání studentů s prezidentskými kandidáty
16

Respektovali byste premiéra? Studenti se ptali adeptů o prezidentský post

Naši prvňáci: Už ve středu představíme školáky ze ZŠ Karla Jeřábka v Roudnici

Litoměřicko, Podřipsko - Projekt Naši prvňáci představuje každou středu třídy nových žáčků ze základních škol v regionu.

V Litoměřicích otevřeli bezbariérovou kancelář nejen pro handicapované

Litoměřice - Radnice v Litoměřicích učinila další krok vedoucí ke zvýšení bezbariérovosti.

Stadion vybojoval tři body v Benátkách

Benátky nad Jizerou - Hokejisté Stadionu Litoměřice vrátili Benátkám domácí porážku a z ledu soupeře si odvezli tři body. Stačily jim k tomu dva přesné zásahy.

FOTO: Studenti z Jatečky zpovídali kandidáty na prezidentské křeslo

Ústí nad Labem - Netradiční debatu s prezidentskými kandidáty uspořádal v pondělí Deník. Šestice uchazečů o Pražský hrad diskutovala ve vlaku z Prahy do Ústí nad Labem a zpět. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT