Největší pozornost na sebe poutalo utkání Roudnice – Štětí, které sledovalo 425 diváků. S remízou 2:2 byli spokojenější hosté, kteří dvakrát dotahovali.

„Před zápasem jsem chtěl bodovat, to se povedlo. Navíc jsem si udělal další obrázek o hráčích. Ke konci jsme sice měli štěstíčko, ale myslím si, že ta remíza je zasloužená. Domácí mě trochu zklamali. Čekal jsem, že budou hrát s větším elánem, že budou kreativnější v útoku, ale nic z toho jsem neviděl,“ říkal po utkání nový kouč Štětí Lukáš Fišer.

Roudnický trenér Alexander Fečo nebyl s výkonem svého týmu spokojen. „Chybělo mi víc pohybu, větší zaujetí, hráli jsme na půl plynu. Když už jsme se dostali do vedení, zase jsme přestali hrát. Ve druhé části to bylo lepší, ale branka padla jen jedna. Mé představy splnili jen tři hráči – Hrdlička, Adelt a Brožík, to je málo.“

Kromě současné výkonnosti trápí roudnického trenéra i další věc. „Začíná to připomínat tragikomedii. Jsem v Roudnici rok a za těch jedenatřicet zápasů jsme ani jednou nehráli v optimálním složení. To prostě není normální. Když už máte nějakou představu o sestavě, tak se v pátek na tréninku zraní gólman a hodinu před zápasem vám další hráč řekne, že nemůže hrát. Na to nejde reagovat. Matoušek je z obránců nejvyšší, měl vyhrávat hlavy, což se nám nedařilo. Ale i tak jsme měli zápas zvládnout, šance byly. Je to však už trochu i smůla. Vezměte si první trefu soupeře. Náš gólman trefí protihráče, od kterého se to odrazí do branky. Chvíli předtím na druhé straně to šlo vedle. V poslední minutě parádně vypálí Cibulka, ale míč jede od tyče po lajně. Ale na smůlu se samozřejmě vymlouvat nemůžeme, je to v nás.“

Naopak v euforii byli po svém prvním startu v přeboru fotbalisté Bezděkova, kteří porazili Oldřichov 4:3, i když už brzy prohrávali 0:2, pak i 2:3. „Ten zápas byl pro nás opravdu hodně poučný, kluci si snad uvědomili, že v krajském přeboru se každá chyba rychle trestá. A ne pokaždé se nám podaří výsledek takhle parádně otočit,“ uvědomoval si i přes zisk tří bodů jeden z bezděkovských koučů Martin Arazim.

Bez bodů se vrátili ze hřiště Vilémova litoměřičtí svěřenci Milana Chlouby. Ti prohráli s favoritem 0:4. „Domácí byli fotbalovější, vyhráli zaslouženě. Sice jsme se v úvodu druhé půle zvedli, měli dvě šance, ale Vilémov nás v 58. a 59. minutě dvakrát potrestal za chyby. Pak už bylo prakticky po zápase,“ musel nerad přiznat trenér FK Litoměřice.