Jako první odehráli utkání domácí fotbalisté SK Předonín s Velkým Borkem s výsledkem 3:1 pro pořádající celek. Ve druhém utkání hrál FK Bechlín se Sokolem Hoštka, z vítězství se radovali borci Hoštky v poměru 5:3.

Odpoledne jako první odehráli utkání poražení z dopoledne Slavia Velký Borek s FK Bechlín. V tomto utkání jednoznačně zvítězili hráči z Bechlína. Finálové utkání proti sobě svedlo dopolední vítěze SK Předonín a Sokol Hoštka. Poslední zápas byl vyvrcholením turnaje s řadou pohledných a nádherných akcí ve vysokém tempu, kdy se o vítězství přetahovala obě družstva, aby v závěru drtivým tlakem rozhodli domácí o výhře 5:3.

Na závěrečném vyhodnocení každé družstvo obdrželo pohár s diplomem a vítězové navíc putovní pohár SK Předonín na jeden rok. Na zdárném průběhu turnaje se podíleli rozhodčí Netolický, Kubizňák a Šorm na pomezí. Poděkování patří OÚ Bechlín za finační pomoc, panu Jaroslavu Balšánkovi st. za vzornou přípravu hrací doby, paní Balšánkové za celodenní zajištění občerstvení a členům výboru SK za příkladnou přípravu a zajištění bezproblémového chodu celého turnaje.

AUTOR: Karel Vrána