V sobotu nejprve porazila Bříza Viktorii Kleneč 4:2. Ve druhém utkání si Vražkov snadno poradil se starou gardou Káčka Roudnice, která byla doplněna několika hráči z okolí (5:0).

V nedělním duelu o třetí příčku šlo Káčko překvapivě do vedení, ale mladý tým Viktorie v poslední minutě první půle srovnal. Když se ve druhém poločase dostal do vedení, zdálo se, že další branky na sebe nenechají dlouho čekat. Ale nestalo se tak. Outsider překvapivě srovnal (2:2) a v penaltovém rozstřelu měl přesnější mušku.

Ve finále Vražkov rychle odskočil o dvě branky, ale v rozmezí jedné minuty Bříza dokázala vyrovnat. Gólová přetahovaná nakonec vyzněla lépe pro domácí (4:3).

Pořadí: 1. Sokol Vražkov, 2. Sokol Bříza, 3. SG Káčko + výběr Podřipska, 4. Viktorie Kleneč.