V Lovečkovicích vyhráli domácí

Druhý ročník Memoriálu Jaroslava Hocka, fotbalový turnaj starých gard, vyhrál pořadatelský oddíl Lovečkovic, který ve finále těsně porazil celek Dynama Podlusky. Nejlepším střelcem turnaje se stal se čtyřmi góly domácí Šveňha, gólmanem jeho oddílový spoluhráč Kop a nejlepším hráčem byl vyhlášen Král z Úpohlav.

Výsledky turnaje: Sokol Lovečkovice – Sokol Úpohlavy 5:0, Dynamo Podlusky – FK Malé Březno 4:1.
O 3. místo: Úpohlavy – M. Březno 5:4. Finále: Lovečkovice – Podlusky 2:1.

V sobotu 9. srpna se od 9 hodin uskuteční na hřišti v Lovečkovicích další turnaj, na kterém startují Slavoj Úštěk, Skorotice, Verneřice a domácí účastník III. třídy. Rozlosování se uskuteční před zahájením turnaje, odpolední zápasy o konečné umístění se hrají od 13 hodin.

V Ledvicích se Milešovu nedařilo

Sobotní 16. ročník fotbalového turnaje Memoriál Milana Ryšky a Miroslava Vrány vyhrála domácí Viktorie. Ve finále doslova převálcovala účastníka krajského přeboru z Bíliny. Nejlepším střelcem soutěže se stal milešovský Petrik (4). „Milešovští měli proti domácím sice o něco více ze hry, ale inkasovali po brejcích. Ve druhém poločase se zlepšili, ale prohru neodvrátili. V utkání o třetí příčku nepodali očekávaný výkon, především ve druhém poločase působili ospalým dojmem. V sobotu by měli sehrát přípravný duel v Duchcově.

Výsledky zápasů: SK Viktorie Ledvice – Sokol Milešov 4:2 (2:0). Branky: Vlasák 2, T. Zubr, M. Choutka – Petrik 2. Baník Modlany – SK SIAD Bílina 1:2 (0:0). Branky: Vavřinec – Hasal a vlastní.
O 3. místo: Sokol Milešov – Baník Modlany 1:2 (1:1). Branky: Petrik – Glöckner, Dontschev. Finále: SK Viktorie Ledvice – SK SIAD Bílina 5:0 (4:0). Branky: Mašata, Vlasák, Zubr, Slováček, Rejfek.
Konečné pořadí: 1. SK Viktorie Ledvice, 2. SK SIAD Bílina, 3. Baník Modlany, 4. Sokol Milešov.

„Stínem turnaje byla nepřítomnost sudích. První zápas odřídil u milešovského mužstva působící Viliam Sirový. Situaci po mém telefonátu zachránil teplický Viktor Říha. Okamžitě přijel a odřídil zbytek. Moc mu děkujeme a supeřům se omlouváme,“ říkal po turnaji domácí sekretář Novotný.