Brozany – Most B 0:1

Do přestávky to byl fotbal vyrovnaný – řečeno s mírnou nadsázkou, s nepatrnou převahou pro Sokol. Do šancí se tak dostal dvakrát Šimáček. Tu první zazdil tím, že místo přihrávky pod sebe zbytečně pálil. V té druhé se po přihrávce za obranu snažil trefit z první, ale není snadné „z voleje“ míč dopravit do brány, vypálil nad. Třetí nezužitkoval Ahmed. Mostečtí naopak po čtvrt hodině hry trestali v duchu: Pozahazovali jste šance, díky za to. Tady máte trest. Vzápětí mohli přidat druhou branku. Naštěstí pro Sokol se ani oni nevyznamenali.

V druhé půli vítězové, kteří přijeli s dvacetičlenným kádrem, prostřídali osm hráčů, což se muselo (hlavně co se kondice týká) do obrazu hry promítnout. Sečteno, podtrženo, vítězství mostecké rezervy je zasloužené.

Brozanští tak širokým kádrem nedisponovali, v týmu se neobjevily některé někdejší opory. Gólman Karel Krauskopf se nenechal zlomit a skončil. „Oznámil jsem to vedení klubu předem. Jsem pracovně natolik vytížen, že nestíhám. To nemluvím o tom, jak tím vším trpěla rodina,“ upřesnil zkušený brankář fakta o konci své kariéry. Z důvodu dovolených neměli trenéři Matouš s Caltou k dispozici ani zadáky Tupého a Kučeru, který se vrací z Křešic, když Bouda zamířil do Sobotky. Kočí je už v Proboštově, Corea a Gnahoui již oblékají dres třetiligové Hlavice. Přišel naopak Dědič, odchovanec Teplic a z FF VOŠ a SOŠ Roudnice se vrací Kühn ml.

Brozany: Brožík – Uka, Divecký, Dědič – Ghoumbi, Hora, Kühn ml., Mikoláš, Tomášek (46. Šíma ml.) – Šimáček, Ahmed (56. Lédl ml.).