V prvním utkání se střetly domácí Lovosice v napínavém utkání s Pokraticemi. Již v 6. minutě prohrávaly 0:2, když se dvakrát trefil do branky lovosického gólmana Šplíchala Patzenhauer. Ještě v prvním poločase snížil Jan Puravec. A po změně stran v 60. minutě zaslouženě vyrovnal nejlepší hráč Lovosických Janda. V 70. minutě posunul v zajímavém utkání domácí fotbalisty do vedení Krpeš, ale pokratickým hráčům se vzápětí podařilo Knopem vyrovnat. Dvě minuty před koncem rozhodl o výhře domácích fotbalistů Janda.

V druhém utkání Memoriálu V. Mládka zvítězili v utkání, které nebylo skoupé na branky, fotbalisté Neštěmic nad Louny 6:3. V utkání o třetí místo si fotbalisté Pokratic snadno poradili s lounskými fotbalisty a zaslouženě a s přehledem vyhráli 5:0. V nejhezčím utkání, se ve finále střetly domácí Lovosice s neštěmickými hráči. Lovosičany, kteří v prvním utkání nastoupili vesměs s hráči z B týmu a dorostenci, přijeli na finále podpořit M. Puravec, Kočina, Jakubec a Velich. Po remízovém zápase (1:1), v kterém měli převahu neštěmičtí hráči, se kopaly penalty, v kterých byli úspěšnější fotbalisté z Neštěmic a zvítězili 3:2.

„Turnaj se vyvedl a jako příprava nám dobře posloužil. V sobotu se v domácím prostředí utkáme opět s Neštěmicemi (2.8. 17 hod.) a v úterý uzavřeme přípravu utkáním v Děčíně s ŘEZUS Děčín. Mladí hráči podali velmi dobrý výkon. Pochválit ale hlavně musím Jandu, Krpeše a gólmana Šplíchala, ti byli nejlepší,“ uvedl trenér lovosických fotbalistů A. Marčaník.