II. třída:

21 – Robouský (Hrobce), 20 – Udatný (Lukavec), 19 – Hanuš (Malé Žernoseky), 14 – Mazánek, Řebíček (oba Trávčice), 13 – Klouček (Litoměřice B), Šimek, Rozengranc (oba Žitenice), Aust (Hrobce), Jakubec (Hrobce), 12 – Červený (Lukavec) 11 – Horejsek (Podlusky), Šafránek (Hrobce), Wippler (Budyně), Čížek (Čížkovice) 10 – Berna (Velké Žernoseky).


III. třída – skupina A:

35 – Uřídil (Střížovice), Fibich (Polepy), 31 – M. Suchý (Bechlín), 22 – Tesař (Bříza), 21 – Dvořák (Předonín), 19 – Hejna (Dušníky), Fiala (Vražkov), 17 – Svoboda (Polepy), Lochman (Střížovice), 16 – Kubizňák (Předonín), 15 – Pučala (Roudnice B), 13 – M. Tichý (Bechlín), 11 – L. Suchý (Bechlín), Starczewski (Roudnice B), Moravec (Kleneč), 9 – Krajník (Bříza), Hrach (Rovné B).


III. třída – skupina B:

21 – Musil (Libochovice), 19 – Hadrbolec (Bohušovice), Pour (Velemín), 18 – Rohlíček (Libochovice), 17 – Veit (Velemín), 13 – Beneš (Mlékojedy), Freiwald (Libochovice), 12 – Šírek (Úpohlavy), 11 – Pacl (Brňany), Brabenec (Milešov B), Novotný (Třebušín), Polášek (Mlékojedy), Šveňha (Lovečkovice).


IV. třída – skupina A:

16 – Ledl, Horna (oba Brozany), 15 – Košťál (Podbradec), 13 – Cuc (Podsedice), 10 – Vohánka (Dubany), Kalivoda (Třebenice), Fridel (Dubany).


IV. třída – skupina B:

21 – Novák (Zahořany), 17 – Trnka, Faust (Lovosice B), 16 – Holub (Liběšice B), 15 – Marčaník (Zahořany), 14 – Durček (Lovosice B), 13 – Štolba (Hlinná), 11 – Šveňha (Lovečkovice), Mikas (Liběšice B), Minarik (Robeč).


IV. třída – skupina C:

26 – Jelínek (Hoštka), 18 – Sailer (Hoštka), Papadopulos (Ctiněves), 17 – Hamták (Hrobce B), Tuček (Hoštka), 12 – Hořejší (Vědomice), 11 – Pěkný (Počeplice).


II. třída dorost:

29 – Konečný (Rovné), 23 – Trnka (Lovosice), 22 – Pekař (Žitenice), 21 – Šolc (Budyně), Smolný (Křešice), Běhounek (Úštěk), 20 – Hajný (Třebenice), 18 – Škuthan (Mšené–lázně), Špic (Žitenice), 15 – Junek, Horejsek (Podlusky), Vitásek (Pokratice), 14 – Kouba (Bezděkov), Espinoza (Lovosice), Urban (Velké Žernoseky), Suchan (Pokratice).


III. třída dorost:

30 – Ulisch (Lounky), 28 – P. Drátovník (Čížkovice), 23 – Velíšek (Velemín), Krejčí (Bohušovice), 22 – Kiš (FF VOŠ a SOŠ Roudnice B), Horáček (Lounky), 19 – Brabenec (Milešov), Kapoun (Libkovice), 18 – Filous (Černiv), Mikina (Liběšice), 15 – V. Drátovník (Čížkovice), 14 – Vítek (Bohušovice).


II. třída starší žáci:

51 – Haluška (Pokratice), 29 – Ro. Dunka (Straškov), 26 – Perkner (Sulejovice), Banda (Žitenice), 25 – Cibulka (Křešice), 23 – Kotlár (Podlusky), 18 – Laube (Černiv), Dostál (Žitenice), 16 – Měkota (Podlusky), R. Dunka (Straškov).


III. třída – skupina A:

89 – Bláha (Hoštka), 78 – Nebeský (Bezděkov), 56 – Chládek (Sahara Vědomice), 32 – Horák (Roudnice C), 31 – Došek (Střížovice), 26 – Tichý (Bezděkov), 25 – Nagaj (Hoštka), 23 – Udatný (Lounky), 19 – Munzar (Budyně), 18 – Lisec (Račiněves).


III. třída – skupina B:

47 – Hanzal (Lukavec), 31 – M. Walter, 29 – D. Waltner (Velemín), 25 – Borovec (Lovečkovice), Pavelka (Lukavec), 24 – Přibil (Čížkovice), 22 – Novotný, 21 – Koranda (Litoměřice B), 18 – Kratochvíl (Velké Žernoseky), 17 – Hulín (České Kopisty).


Mladší žáci:

52 – Výborný (Litoměřice B), 41 – Maňour (Lukavec), 38 – V. Flégl (Litoměřice), 29 – Hýř (Pokratice), 26 – Porač, 24 – Horký (Libochovice), 23 – J. Flégl (Litoměřice), 22 – Kocourek, 21 – Vilánek (Podlusky), 20 – Verner (Žitenice), 17 – Řezníček (Libochovice).