V té mužstvo Libochovic pouze dvakrát prohrálo (v Terezíně a Mlékojedech), jinak ničilo jednoho soupeře za druhým. Důkazem toho je i celkové skóre 109:14.

Kolektiv FK byl v minulém ročníku tvořen převážně z mladých hráčů, které vhodně doplnila zkušenost a přehled brankáře Kratochvíla (ten vychytal 16x čisté konto) a obránců Šedivého a Krynera. V záloze vynikali svou fotbalovostí Rohlíček a Menhart a bojovností a hladem po fotbalu Musil. Ten se stal i nejlepším střelcem celé soutěže, když se za záda brankářů trefil celkem jedenadvacetkrát. Šanci ukázat své umění dostávali i dorostenci, kteří si jasně řekli o prostor v příští sezoně.

Z lavičky tým dirigovali Pavel Jantoš, který hráčům předává své bohaté hráčské zkušenosti, a Jirka Böhm, veliký hecíř, který by pro fotbal v Libochovicích vypustil duši. Zápisy, mávání na lajně a dobrou náladu v mančaftu obstarával vedoucí týmu David Zázvorka.

Velký dík patří i vedení klubu a všem co se o fotbal v Libochovicích vzorně starají. Nemenší poděkování si zaslouží skvělí fanoušci, kteří celou sezonu ve velmi hojném počtu hlasitě povzbuzovali svůj tým.

Není tedy divu, že se oslava postupu protáhla až do druhého dne a hráči i vedení klubu tuto velmi dobrou sezonu řádně zapili. Velkým příslibem do ročníku 2008/2009 je fakt, že nikdo z mužstva neodchází a všichni se už moc těší na soupeře v okresním přeboru.

Úspěšný tým libochovických fotbalistů, horní řada zleva: Böhm (asistent), Pastyřík, Šedivý, Spodniak, Henych, Freiwald, Mach, Kratochvíl, Old. Wiesner, Novotný, Jantoš st. (trenér), Zázvorka (vedoucí). Dolní řada: Jantoš ml., Musil, Menhart, Rohlíček, Červený, Chlouba, Ota Wiesner.