Třebenice. V Třebenicích se dnes bude od 13 hodin slavit 80. výročí založení místního fotbalového oddílu Slavoj. Budou sehrána utkání žáků a dospělých a rozdána ocenění lidem, kteří se podíleli na rozvoji třebenického fotbalu.

Libochovice. V rámci probíhajících oslav stého výročí založení fotbalu v Libochovicích se dnes uskuteční turnaj dorostenců, ve kterém startují FK Louny, FF VOŠ a SOŠ Roudnice, Sokol Pokratice a FK Libochovice. Utkání začínají v 9 hodin a hraje se na 2x25 minut.

Terezín. TJ Sokol Terezín ve spolupráci s Fotbalovým oddílem Sokol Terezín pořádají dnes v místním sportovním areálu další ročník turnaje v malé kopané. Začátek je v 8 hodin.

Klapý. Už 23. ročník turnaje v malé kopané a zároveň 6. ročník Memoriálu Ladislava Uchytila se rozehraje dnes na klapském hřišti v 8.30 hodin. Startovat bude deset týmů.

České Kopisty. Už 18. ročník fotbalového Memoriálu Františka Kutzlera se uskuteční dnes na hřišti Sokola České Kopisty. Od 9 hodin se v zápasech hraných na 2x30 minut utkají staré gardy Děčína, Roudnice, Travčic a pořádajících Českých Kopist.

Straškov. Třetí ročník žákovského fotbalového turnaje O pohár starosty obce se dnes uskuteční ve Straškově. Od 8.45 hodin se kromě domácího výběru představí na místním hřišti také mladí fotbalisté z Horních Beřkovic, Podlusk a Břízy.

Horní Beřkovice. Čtyři týmy dospělých se o víkendu zúčastní fotbalového Memoriálu Pavla Kalenského v Horních Beřkovicích. Staronový účastník okresního přeboru z Mělnicka přivítá Kleneč, Pšovku Mělník B a Jeviněves. Dnes se hraje od 15 hodin utkání H. Beřkovice – Kleneč, od 17 pak Pšovka B – Jeviněves. Zítra se od 15 a 17 hodin hraje o umístění.

Nová Ves. Memoriál starých gard pořádá dnes a zítra (15 a 17) místní Sokol. Z Litoměřicka startují výběry Káčka Roudnice a Vražkova.
Prunéřov. Další podnik Krále Středohoří 2008 se uskuteční v Prunéřově, kde je dnes ve 13 hodin start M. D. Triatlonu (0, 3 – 18 – 5,1 km).